Widok

W oczach ma "no już, idż sobie"

Przyszłam na Kowalską. 150 zarekwirowali.
Wizyta mogła trwać z 2 minuty. Ja nie wiem, ale on chyba odczuwa przyjemność z zbywania osób.
Pokazałam płytkę. włożył do laptopika, kliknął dokładnie 11 razy myszką. Zdjęć tam miałam ponad 120.
zapytał co boli, - kręgosłup,
powiedział, że nie jest źle na tej płytce i że powinnam udać się do jego kolegi na kolejny drenaż kieszeni.

OK. ucieszyło mnie to, ze nie muszę operacji, ale zasmuciłam się, bo oznacza to, że kolejny rok będę musiała radzić sobie z bólem.

Na zdjęciach mój dysk jest zniszczony. Fragment wystaje w kanał nerwowy na 6 mm. Każdy neurolog mi mówi, abym się operowała, abym poszła do chirurga i poprosiła o termin.

Jestem na skraju wytrzymałości odnośnie pracy. Ale kogo to obchodzi.

Myślę że popełniłam błąd i dałam się zbyć.

Ludziska dam radę. Tydzień przed wizytą u profesora przygotujcie kartkę. zapiszcze sobie pytania i przemyślenia na niej.

Podczas wizyty czuć "popychanie do wyjścia". W takich momentach łatwo zapomnieć co się chciało przekazać.

Więć zapiszcie: CO NAS BOLI, GDZIE, KIEDY MOCNIEJ A KIEDY LŻEJ, CO SIĘ DZIAŁO WCZEŚNIJ, KTO CO GADAŁ.

I z kartką mu recytujcie. ale...
i tak was zbyje,hehe, on tak już ma.
Moja ocena
obsługa: 1
 
jakość usług: 3
 
wyposażenie: 4
 
czas oczekiwania: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja jutro mam wizytę u Pana Prpfesora ,Starsznie się boję tej wizyty, ale jednocześnie nie ukrywam że jestem pełna wiary że profesor mi pomoże.Bóle mam już nie do wytrzymania!
Po wizycie napiszę więcej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Doceń to, że nie skierował Cię na operację! To znaczy, że naprawdę nie jest źle! Ja mam wysunięcie na 12mm z bólem zmagam się co roku i jak na razie obeszło się bez operacji....operacja to ostateczność!!! Jeśli myślisz, że operacja rozwiązuje problem na zawsze to jesteś w błędzie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może on ma rację i nie trzeba tego operować, ale jaka by ta diagnoza nie była, obowiązkiem, powtarzam - obowiązkiem, a nie grzecznością lekarza powinno być takie wytłumaczenie pacjentowi, by wyszedł z gabinetu przekonany, że podjęto wobec niego najlepszą decyzję.
Czy to "za darmo" czyli na NFZ czy za 150 zł pacjent ma czuć, że jest najważniejszą osobą w gabinecie i lekarz zrobił wszystko, by mu pomóc!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry