Widok

Warto tu zajrzeć

Polecam zajrzeć do tego kościoła. Byłem na mszach o 12.30 (ks. Piotra). To jest święty kapłań. Mądre i pobozne kazania podobno jest duszpasterzem akademickim, zadroszczę tym, którzy moga tu być co niedziele. Adam - turysta
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 5
 
lokalizacja: 6
 
klimat: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jan wyżej napisał że warto tu zajrzeć. Może jest to prawda, gdyż pisał o mszy św. o 12.30 prowadzonej przez ks. Piotra. Z żoną szukamy dobrej mszy dla naszych dzieci (1 i 3 klasa). Dlatego kilka razy byliśmy w Gwieździe Morza na mszy o 11.00, która ma być dla dzieci. Jednak Ksiądz bez koordynacji ruchowej i z infantylnymi kazaniami nie nadaje się do dzieci. Te kazania są tak prowadzone jakby były odpytywaniem z religii. Nic nowego nie w noszą. Msza 11 listopada była totalną porażką. Ks. Mikołaj nie wiedział co chce dzieciom przekazać. Kilka wątków w jednym kazaniu 10 minutowym. Kazanie dla dzieci nie może być tak prowadzone jakby dzieci były opóźnione w rozwoju. Sami jesteśmy pedagogami i widzimy jak ksiądz się miota. Brak mu kontaktu z dziećmi, wydaje się, że on ich nie lubi, a msze św. odprawia dla nich za karę. Wydaje mi się że ks. Mikołaj się nie przygotowuje do kazań a idzie na żywioł. Co Bóg da to będzie. :-(

Jeśli ktoś wie gdzie w Trójmieście jest dobra msza dla dzieci, to proszę o informację.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kiedyś były dobrze prowadzonene w Gdyni w NMP, ale to było 3 lata temu,gdy moja córka chodziła do 2 klasy. Polecam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za nową stronkę. Stara się już o patrzyła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna. ale trochę pusta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Księże proboszczu co się stało z mszami akademickimi? Wcześniej było mądrze i pobożnie, grał zespół a teraz ani jedno ani drugie. Czy nie można powrócić też do Dróg Krzyżowych tak jak było to rok temu. To były piękne medytacje. Przyjeżdżałam specjalnie do Sopotu na tę modlitwę. Czy można liczyć na powrót do poprzedniej tradycji i jakości?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry