Widok

Warzywniak na Karczemkach?

Pojawił się pomysł na warzywniak realny na naszym osiedlu!
Co o tm myślicie jesteście za ..?
Czy jest coś innego co bysmy potrzebowali na osiedlu?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobrej jakości knajpa z piwem w niedalekiej odległości od klasycznego domu publicznego, tego brakuje jeszcze bardziej jak warzywniaka ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Burdel można sobie darować, zawsze można zadzwonić po dziewczynki ;-)
Jednak faktycznie brakuje pubu, gdzie można by wyskoczyć na meczyk i piwko a nie tłuc się pijanym N# jak teraz ma to miejsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Knajpa z piwem już jest piętro niżej od siłowni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zanim pojawiła się BIEDRONKA, NETTO to były dwa warzywniaki jak również mięsny i niestety nie wytrzymały. Więc nie widzę większych szans na mały warzywniak czy miesny.
A co do pub-u to można obejrzeć mecz przy barze i piwku w tym hoteliku po drodze do biedronki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No,ale jednak,jęsli byłby warzywniak na miejscu ,gdzie codziennie świeże warzywa i owoce są to chyba lepiej niż netto w którym nie ma wszystkiego,czy Lewiatan. A Auchan to jednak kawałek i zawsze można kupic niepotrzebne tpowary. ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeżeli będzie mały warzywniak i będą tam świeże owoce i warzywa to bedę JA kupował w nim ;-)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem za! Na Jaśminowym Stoku obok salonu SAWANA będzie wolny (lub jest wolny) lokal po biurze nieruchomości.
Chciałabym aby w takim warzywniaku były: jabłka kilku gatunków, dobre pomarańcze, mandarynki, pieczarki, przynajmniej 2 gatunki kartofli, włoszczyzna, kiszona kapusta, kapusty świeże, czosnek, zielona pietruszka i koperek, imbir, żurek w butelce, fasola na wagę, winogrona, kalarepa, kalafior, sałata, cytryny na sztuki, ogórki zielone, i TRUSKAWKI ... o joj :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
przynajmniej 2 gatunki kartofli..... raczej dwa gatunki ziemniaków,,, być powinno ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ziemniak, kartofel... To to samo ;) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem za !!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomysł całkiem fajny. Tylko zwróć uwagę, że w obecnych czasach mało kto przywiązuje do tego uwagę. Wszyscy kupują masowo w marketach i to czasem na dużą skalę. Taki warzywniak to ciężki kawałek chleba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dobry warzywniak z dobrymi cenami to byloby cos!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem,to właścicielką warzywniak ma być właścicielka pubu i siłowni. I nie będzie to koło Lewiatana i Sawany,a w miejscu gdzie teraz jest pub.Czyli pod siłownią,koło kwiaciarni ;)

Ale rzeczywiście to cieżki kawałek chleba,ale jak sie otworzy i będziemy chodzić ,to i świeże warzywa i owoce będziemy mieli i blisko,więc wystraczy tylko przychodzić,! ja jestem całkowicie za !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Karczemkach brakuje warzywniaka... Owoce/warzywa z supermarketów są, powiedziałabym sztuczne. Pomidor nie smakuje jak pomidor, a marchewka wygląda nienaturalnie. Jeżeli ludzie zaczną zwracać uwagę na to CO i SKĄD jedzą, to może zobaczą różnicę między warzywami z supermarketu, a takimi z warzywniaka z prawdziwego zdarzenia. Chciałam nawet kupować warzywa z jakiegoś gospodarstwa na Karczemkach. Zrobiłam rozeznanie, ale niestety nic nie znalazłam.
Jeśli powstanie warzywniak, na pewno będę tam kupować żywość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za dobre warzywa czy owoce trzeba więcej zapłacić. Pamiętaj, że ludzie kupując, głównie patrzą na cenę. Np. w auchan pomidory maliniaki czy na kiściu kosztują 8-12 zł za tackę i leży tego w brut, a pomidory niesmaczne twarde i bez smaku 4 zł kg schodzą jak ciepłe bułeczki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fakt,ale te pomidory to tragedia jest. Nie raz kupiłam i sie przejechałam na nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~K zrobiłaś słabe rozeznanie. Ja odkąd mieszkam na karczemkach od 2006 roku, wiem u którego gospodarza np w Lniskach kupić mleko prosto od krowy (1,5PLN za litr), masło przez niego zrobione, jajka prosto od kurek, kartofelki (dla niektórych ziemniaki) z jego pola, marchewkę z jego pola. A latem truskawek, malin, jabłek, gruszek, wiśni, czereśni, ogórków, pomidorów to normalnie na tony można kupować. Ale musisz popytać, poprosić, a nie tylko patrzeć na reklamy :-) bo oni reklam nie mają, paragonu też nie dostaniesz oczywiście. Ale za to masz wszystko świeżutkie. Trochę więcej chęci i poszukiwań. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo to ja poproszę jakiś kontakt do takiego gospodarza :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli można to też proszę o kontakt, może dzieciaki zdrowsze będą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam do niego numeru telefonu, tzn kiedyś posiadałem ale wyrzuciłem ta kartkę, bo i tak zawsze podjeżdżam do niego i kupuję. można w każdy dzień oprócz niedzieli. Jak podacie swoje maile to w wolnej chwili zrobię mapkę i zaznaczę. A najpierw zapytam gospodarza czy życzy sobie mojego rozpowszechniania jego "biznesu". US, UKS jest wszędzie , pamiętajcie :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lepiej nie podawaj mapki do rolnika! Jak ktos chce to na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak na priv? Telefonu swego tu nie podam. Maila też nie. Nie ma takiej opcji. Wiec jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podeślij mapkę na mejla hubajn@tmail.com
Z góry dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warzywniak wlascicielki silowni i "baru" przepraszam ale miałem styczność z Tą Panią i jest mało smaczna:-) Obawiam się że kupowała by warzywa w Auchan i sprzedawała u siebie bo liczy sie szybkość dostawy.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również poproszę mapkę na rusm@g.pl :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super sprawa z gospodarzem! Też będę wdzięczna za mapkę: olora@poczta.onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I ja też poproszę o namiary na gospodarza: babyjuice17@gmail.com
Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez na szach111@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja również poproszę o info na dorot145@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Warzywniak suuuper pomysl :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niestety ale ten warzywniak nie spełnia moich oczekiwań. Kiedyś wyszłam jak oparzona gdy zaatakowały mnie muszki z kartonu z cytrynami. Zapach też pozostawia wiele do życzenia.
Proponuję aby właścicielka pojechała do konkurencji na Jasień, dokładnie na ulicę Damroki nr 1. W pasażu gdzie znajduje się Pizzeria Rimini są dwa małe warzywniako-spożywczaki, towar zawsze świeży. Ceny bardzo konkurencyjne.
Dodam tylko, że stragan przy netto będzie tylko do 19 września.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Latem kupilam w warzywniaku przy silowni kobialke truskawek. Polowa byla zepsuta. Oczywiscie to byl ostatni raz kiedy tam poszlam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś z podających tu swój e-mail dostał jakąś mapkę? Bo mineło już sporo czasu, a do mnie nic nie dotarło....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

do góry