Widok

Wejherowo, Rumia, Reda- osiedla, developerzy, b. proszę o opinie :)

Ponieważ jestem na etapie decydowania, gdzie kupić mieszkanie, mam do Was prośbę o opinie. Które osiedla, jakich developerów polecacie w w/w miastach lub jakich nie polecacie? Jeśli ktoś dojeżdża do Gdańska, czy jest to bardzo uciążliwe na dłuższą metę?
Baaardzo proszę o opinie! Dzięki!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro z gory planujesz dojazdy do Gdanska czy nie lepiej rozwazyc zakup m w Gd? W Rumi nie dostaniesz mieszkania wiele taniej niz np na Oruni Gornej, Kowalach czy Wiszacych Ogrodach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Osobiście polecam Hossę kupiłem u nich mieszkanie na Zieleniszu w Gdyni i złego słowa nie mogę na nich powiedzieć. Pewny solidny i uczciwy deweloper. Mają duży wybór inwestycji w Trójmieście więc jeśli chcesz kupić mieszkanie to na pewno coś wybierzesz z ich oferty. Powodzenia w poszukiwaniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam DARS Reda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szczerze polecam Sierzpol,to deweloper uczciwy i napewno bardzo solidny.Godny polecenia.Sama kupilam u nich mieszkanie i jestem zadowolona.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na Nizinnej czy Wałowej? Jak się mieszka w tej okolicy? Dziękuję za opinię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
www.opoka-mieszkania.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja baaardzo NIE POLECAM Orlexu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uważajcie na firmę Dars i ich mieszkania w redzie maja opóźnienie trzy miesiące i po podpisaniu umowy zapomnijcie ze będą wami sie interesowali dla nich liczy sie tylko to żeby sprzedać mieszkanie i nic więcej i cały czas będą was okłamywali ze wszystkim ! Najlepszym przypadkiem tego jestem ja sam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja mieszkam na osiedlu Dars ale jak kupowaliśmy nie było najmniejszych problemów, pełne zainteresowanie i opóźnienia tez nie było.
Moze się coś zmieniło, jeszcze jakieś uwagi??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli chodzi o DARS to macie jakieś zastrzeżenia co do jakości mieszkań, jest cicho, nie słychać sąsiadów zza ściany?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pierwszy rzut miszkania wyglądają dobrze ale na początek spieprzona wylewka w łazience rury wystają co nie powinno mieć miejsca (oszczędzili na betonie wystarczył dwa centymetry więcej wylać) . Opóźnienie w terminie juz ponad trzy miesiace i nie zapowiada sie żeby sie wyrobili na czas nawet do końca maja a jak by tego było mało to na nie których mieszkaniach elewacja przecieka i nawet sie nie interesują tym żeby to naprawić i suszyć . jak juz kupisz mieszkanie i coś ci wyjdzie to będzie trzeba sie na chodzić i naprosić żeby co kolwiek zrobili. Jednym słowem po zakupie mieszkania olewają klienta .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś i klient to samo IP? bardzo proszę jeszcze o opinie co do wylewek na balkonach i tarasach słyszałam że są kłopoty...i faktycznie takie przesunięcia będziemy sprzedawać mieszkanie i np na 3 miesiące zostaniemy na bruku? a co z cenami można negocjować? i jaki przykładowy koszt utrzymania jest takiego 3-pokojowego 56m?Jakie ogrzewanie jest jakaś lokalna kotłownia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://reda-osada-darzlubska.mojeosiedle.pl/
Myślę że najlepiej zapytać mieszkańców na forum .

Dwa nowe budynki są już zrobione praktycznie zaraz do odbioru więc można coś kupić bez obawy że się zostanie na bruku przez 3 miesiące.
Ja osobiście z balkonem problemów nie mam nademna jest taras nic nie przecieka wiec tez jest ok.
Kotłownia jest lokalna należąca do Gpec założone są liczniki ciepła i płaci się według zużycia ciepła mierzonego w GJ. Stawka za GJ ustalił Gpec.
Jeżeli chodzi o opłaty to sytuacja dopiero się klaruje.
Negocjować cenę można i zawsze się coś zyska.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Bartez na pewno skorzystam z forum pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukasz mieszkania na dogodny dojazd do pracy, to pomyśl o Rumi przy dworcu. Z okna pociągu widać dźwig i wychyla się kondygnacja. Zainteresuj się. Może będzie warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W 3mieście polecę ludzi z Semeko ze strony semeko.pl. Dobry i doświadczony deweloper. Tych inwestycji oddanych do użytku i tych w trakcie realizacji mają sporo, nie jest to jedna z tych firm które się ostatnio nagle pojawiły na rynku jak królik z kapelusza tylko mają ugruntowaną pozycję w regionie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kupno mieszkania dla dziecka, ale najpierw pod wynajem? (48 odpowiedzi)

Ponieważ im dłużej nad tym myślę, tym gorzej dla mnie, może Wy Forumowicze rzucicie mi nowe...

pokrycie dachu - dach. ceram. (27 odpowiedzi)

czy Ktoś z Was w ostatnim czasie korzystal z firm, usług dotyczących właśnie pokryć dachowych...

Czy ktoś żałuje zakupu mieszkania na kredyt? (413 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanie do osób, które kupiły mieszkanie na kredyt: czy żałujecie, że wzięliście...

do góry