Widok

Wszystko okej ale..

Obsługa ogólnie jest bardzo sympatyczna tylko niestety niektórzy panowie, którzy podobno są ochroniarzami na lodzie, nic nie robią oprócz gadania ze sobą na środku, zmieniania kierunku jazdy oraz popisywania się jazdą na łyżwach. A niektórzy ludzie jeżdżą pod prąd albo co chwile podjeżdżają innych co powoduje upadki innych. No i pozwala się jeździć na większej części lodowiska ludziom, którzy nie potrafią i wpadają na innych. Jedynym panem, który zwraca uwagę ludziom to Pan w okularach, reszta stoi na środku i gada. Nie mówię żeby tylko jeździli i marudzili ale nie powinno się tolerować takich zachowań.
Moja ocena
obsługa: 3
 
wyposażenie: 5
 
klimat: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podsumowując ten sezon, zgadzam się z opinią że obsługa nic nie robi, pojawiają się ich znajomi którzy szaleją do woli i stwarzają zagrożenie dla innych. panowie z obsługi będący na lodzie najczęściej interesują się znajomymi lub swoimi koleżankami. Jedyne co robią to odgwizdanie zmiany kierunku jazdy. W ostatnią sobotę paru zawodników tak szalało że wywrócili parę osób. Obsługa nic, jak zwróciłem uwagę , usłyszałem żebym jeżdził bo mi czas ucieka. myślę że powinien tam być monitoring, w razie czego można odtworzyć co się działo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry