Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo fajna szkoła wątek zamknięty Szkoła fajna, świetna kadra, bardzo przyjemne i pomocne panie w...
~Mark
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2016

Proszę o opinie na temat uczelni Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa W Nowym Porcie. wątek zamknięty Witajcie, Proszę o Wasze opinie na temat Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w...
~ELKA
5

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

NABÓR ZIMOWY wątek zamknięty Nabór zimowy 2016 w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa czas zacząć! Zima to...
~Specjalista ds. rekrutacji Wyższ
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Polecam! wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczona tym, co zastałam po rozpoczęciu nauki kilka lat...
~Marakuja_lubi_mango
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2015

Psychologia wątek zamknięty Hej, szukam opinii na temat psychologi na WSB w Gdańsku. Czy warto się...
~Anka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

dobre promocje wątek zamknięty skorzystałem rok temu z naboru zimowego bo to spoko oferta ale mają przede...
~klamka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 grudnia 2014

Zarąbista pedagogika wątek zamknięty Kiedy tam zaczęłam studiowac nigdy bym się nie spodziewała, że skończy się to...
~Becia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 września 2014

lepiej, niż gorzej wątek zamknięty Na plus poziom nauczania, głównie przez niekórych fantatycznych wykładowców,...
~Anna B
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

Co najmniej przyzwoicie wątek zamknięty Najlepsza Uczelnia w kontekście nauk o bezpieczenstwie w regionie. Wysoki...
~Ezehiel
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

WSB wątek zamknięty Niskie czesne, poziom przyzwoity, kadra jaknajbardziek wykwalifikowana,...
~Melones
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 czerwca 2014

proszę o informacje wątek zamknięty chciałabym się dowiedzieć jakie trzeba zdawać przedmioty na maturze aby...
~Martyna ;)
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

Ważne jest bezpieczeństwo wątek zamknięty Wreszcie jakiś ciekawy kierunek - Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Duży plus, że...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 lutego 2013

Warto ! wątek zamknięty Jakość, Prestiż, Wiedza, Praktyka, Atmosfera, Ludzie. To słowa którymi można...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 czerwca 2012

Duży plus ! wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z bezpieczeństwa wewnętrznego w Gdańsku, multum...
~Jacek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 maja 2012

Zawiedziona - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem, jedynym atutem szkoły są wykładowcy, którzy potrafią przekazać...
~Zawiedziona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 maja 2012

Bezpieczeństwo to przyszłość wątek zamknięty plusy: - zajęcia z dr.Piotrowskim. - pozytywne relacje z Paniami z...
~petent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 stycznia 2012

Warto! wątek zamknięty W dziesiejszych czasach ciężko zabiegać o wykwalifikowaną oraz przyjaźnie...
~Paweł G.
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 czerwca 2009

Coś nowego wątek zamknięty Szkoła na pewno się wyróżnia. Są naprawdę ciekawe zajęcia, szczególnie na...
~Maciek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2011

WSB - Naprawde warto wątek zamknięty na uczelni jestem od października 2008, z pelną odpowiedzialnością mogę...
~ELA
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2008

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim , nauczyciele wyrozumiali , klasy dobrze przygotowane....
~Paweł
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 12 czerwca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
74

postów

40

wątków

do góry