Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Firma - ocena Dramat. Współpracuje z wieloma instytucjami z uwagi na charakter mojej pracy,...
~Firma
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 23 stycznia 2024

Jozef - ocena Nędza. Same przykre skojarzenia poprzez wielokrotne i nieprzyjemne,,...
~Jozef
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 5 grudnia 2023

M - ocena Mógłbym powiedzieć coś więcej, gdyby ktoś tam raczył odebrać telefon. Dzwonię...
~M
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 10 listopada 2023

Michał - ocena Podczas prac na cmentarzu Oliwskim (strącanie z drzew jemioł i posuszu)...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 13 września 2023

Obywatel - ocena Bardzo złe wrażenia. Pracownicy siedzą za biurkiem, nie zwracając uwagi na...
~Obywatel
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 7 września 2023

Maria - opinia Źle oznakowane parkingi , niewidoczne znaki do ,której ulicy przynależy...
~Maria
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 28 lipca 2023

Ada - opinia Nikt nie odbiera telefonu, nie można się dodzwonić do parkingi GZDIZ !!!...
~Ada
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Magda - opinia Szybko udało się załatwić sprawę, bardzo miła obsługa
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Karolina - opinia Wszystko szybko udało się załatwić
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 września 2022

Henryk - opinia wątek zamknięty To nie jest rozwiązanie problemu. Miejsc parkingowych jest coraz mniej....
~Henryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 stycznia 2021

Maciej - opinia wątek zamknięty Nikt nie odbiera telefonu. Brak odpowiedzi na email. Trzeba się ratować...
~Maciej
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

na co komu taka firma wątek zamknięty powiem krótko, nie potrafi nadzorować prac, firmy wyonione z przetargu nie...
~Marek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2013

Banda partaczy wątek zamknięty Nie dbają o nic!!! I nie można nic z tym zrobić! Po remontach nie ściągają...
~Magda
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 marca 2011

widzi mi się... wątek zamknięty Uzgodnienie projektu zależy od widzi mi się urzędnika... trzeba dorysować to,...
~Aleksander
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

kONTROLER NR 16, BEZDUSZNY .... wątek zamknięty Chcąc udzielić pomocy starszej osobie, która zasłabła na ul.Curie...
~PIKO
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 października 2009

To jest kpina wątek zamknięty Załatwienie uzgodnienia projektu w tej firmie to jakaś farsa. Niekompetencja,...
~MS
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 czerwca 2010

do poprawy wątek zamknięty ponad rok temu zgłosiłem problem z oznakowaniem pierwszeństwa na drogach...
~marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

17

wątków

do góry