Widok

Zasięg

Proszę mi powiedzieć, czemu na Karczemkach nie ma w mieszkaniach zasięgu. Kompletnie nie można się normalnie dogadać przez telefon. Obojętnie w jakiej sieci. Na balkonie juz tak. I widzę, że wszyscy tak się męczą na tych balkonach. Przecież to jest chore. Czy my w ścianach jakieś metale mamy, przez które nie przechodzą fale....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Po poście wnioskuję że zbyt długo paplesz przez ten telefon komórkowy. Obszar zredukował bym z dzielnicy do ulicy. To że nie możesz się dogadać to wina rozmówców. Może sąsiedzi wychodzą na balkon na przykład zapalić albo pooddychać świeżym powietrzem a rozmawiają przez telefon tylko przy okazji? W ścianie na pewno masz metal ale uzyskanie klatki faradaya nie jest takie proste choćby przez te drzwi balkonowe o ile szyby są standardowe.

Zmienił bym telefon a jeśli na dwóch aparatach jest identyczna sytuacja to sugeruję kontakt z operatorem a nawet ze wszystkimi operatorami. Parametry i jakość sieci są systematycznie zaniżane przez operatorów ze względu na cenę abonamentu więc tu rzeczywiście możesz mieć problem by się dogadać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Aniu, wpadnie do mnie wieczorem porozmawiamy osobiście przy butelce wina....sąsiad
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Śmiechem żartem ale potwierdzam na dzielnicy Kokoszki nie ma dobrego zasięgu .... Szczególnie sieć Orange.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Storczykowej - LTE playa łapie 2 kreski w mieszakniu, niższe prędkości na maks. Ogólnie ok.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja rozmawiam siedząc w pokoju przy oknie, przy zamkniętym konie:) Sieć Orange. Moim zdaniem to wina bliskości lotniska.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Ja myśle, że są tu żyły wodne i dlatego jest taki słaby zasięg. I blisko Auchan.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Należy powołać komisję śledczą dlaczego Ania nie ma zasięgu
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
No to ja już nie wiem...ale odpowiedzi są zaskakująco śmieszne. Sąsiedzi mają poczucie humoru. To sie chwali :-)Chciałam tylko zaznaczyć, iż każda osoba, która do mnie zawita, niezależnie od sieci, aparatu i wysokości abonamentu, ma wielki problem z zasięgiem. I pozostaje jedynie wychodzić na balkon. Moze to przy mnie fale wariują. ;-)A reszta sąsiadów nie tylko przy okazji zapalenia papieroska dzwonią....ale śledztwo w mojej sprawie możnaby przeprowadzić ;-) Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mają zasięg i nie mają
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Daj na siebie jakies namiary. Wpadne obadac sprawe. Oczywiscie jak nie sciemniasz z tym zasiegiem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli są jakieś problemy z zasięgiem, należy napisać pismo do operatora, w tym przypadku ORANGE, wtedy Panowie serwisanci montują na osiedlach urządzenia typu REPEATER GSM, który poprawia jakość sygnału GSM... w ich interesie jest, aby klienci byli zadowoleni i mogli w pełni korzystać z ich usług, a my jako klienci mamy do tego prawo, aby domagać się w pewnym obszarze poprawy jakości sygnału. (pracowałem kiedyś dla pewnej firmy GSM, która realizuje wieszanie anten dla operatorów w naszym kraju) Orange wysyła zlecenie do takiej firmy, Panowie przyjadą i mogą poprawić sygnał, ale zanim to zrobią wykonają testy, dlatego w piśmie trzeba szczegółowo napisać na czym polega problem. Z tego co wiem, w zeszłym roku były przeprowadzane prace konserwacyjne w okolicy Kokoszek kiedy to były przerwy w zasięgu m. in. ORANGE, ale niestety Karczemki są dosyć niekorzystnie położone w stosunku do najbliższego przekaźnika (chodzi tu o zabudowania)... Montowałem podobne urządzenia m.in. polepszające sygnał które opisałem powyżej, więc wiem, że taka poprawa jest możliwa :) pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale można też zrobić to na własny rachunek montując sobie w domu, lub na balkonie podobne urządzenie:
http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=wzmacniacz+gsm&bmatch=s0-ele-1-4-0907

:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A o co chodzi z tym linkiem? Zaznaczę, iż nie w Orange, ale w tmobile mam komórkę i dramatyczny problem z zasięgiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam telefon w plusie i żadnych problemów z zasięgiem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale u mnie kazdy kto przyjdzie, obojetnie z jakiej sieci ma problem. Myslalam, ze w innyc mieszkaniach tez jest podobny problem. Ok, musze poradzic sobie jakos sama, dzieki. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie tylko Pani ma taki problem. Ja również od dłuższego czasu mam problem z zasięgiem w sieci Orange. W mieszkaniu mam co najwyżej jedna kreskę ale bardzo często jest brak zasięgu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja rada przestancie kupowac telefony w biedronce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Telefon kupiłam bezpośrednio w punkcie Orange. Oddałam do sprawdzenia w serwisie, wymienili mi nawet kartę SIM i dalej to samo.Jeszcze jakieś mądre rady?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Karczemki

dobry stomatolog - kogo polecacie? (128 odpowiedzi)

jak wyżej, zależy mi na dobrym stomatologu (dobrym pod względem jakości usług i ceny), najlepiej...

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...

Dzieci bawiące się pod oknami Storczykowa 7 (10 odpowiedzi)

Dzieci do późnych godzin hałasują pod klatkami, kopią piłką w garaże, niejednokrotnie piłka...

do góry