Widok

Żenujący układ programowy

Żenada. Od 10 kwietnia zmienili układ programowy. Zabrali 15 dobrych programów, w tym wszystkie National, AXN, Comedy, Eurosport, Polsat Film, Polsat Sport itp. W ich miejsce dali 6 programów muzycznych i kupę jakichs telewizji lokalnych. Czy ja jestem DJ i prowadze w domu dyskoteki. Po co mi te programy. Nie ma żadnych przyrodniczych, podróżniczych, historii i i sportowych. Nie ma co oglądać, oferta nędzna. Odradzam innym podpisywanie z nimi umowy.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
awaryjność: 1
 
dodatkowe usługi: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziwię się,że jeszcze korzystacie z tv Vectry.Ja od 22.04.2013 na bazie antenie dvb-t HDT513V uruchomiłem sobie we Wrocławiu naziemną telewizję cyfrową(bezpłatną!!!) i mam w super jakości 21 programów cyfrowych,a w tym TVP-1 i TVP-2 w jakości HD.Przez póltora roku miałem problemy z wyrażnym odbiorem programów będąc przekonanym,że kupiłem kiepski telewizorek.Ale już po uruchomieniu swojej cyfrowej anteny za 60 zetów okazało się ,że przyczyna nie leżała po stronie odbiornika ale badziewnego sygnału kablówki Vectry.I po co wydawać kasę na Vectrę jak można sobie zainstalować stacjonarny lub bezprzewodowy internet i nie koniecznie z Vectry.Jak tak teraz włśnie mam i nikt mi nie robi łachy.Wydaję mniej a korzyści z tego mam duże.No i antena zaokienna(lub dachowa) działa bezusterkowo ,a jakość obrazu jest o górę lepsza od tego co podawała Vectra!!!Starajmy się być w życiu praktyczni i niezależni!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry