Widok

Zjazd w dół

Ej, 15zł za wejście + szatnia i muzyka taka jak w sobote? Do tej pory chodziliśmy tam ze znajomymi i bawiliśmy się świetnie przy fajnej mieszance muzyki (stare zremiksowane kawałki, radiowe hity + czasem jakieś drummy) i było okej, a w ostatnią sobotę totalny zaskok - ceny za wejście wyższe z każdym weekendem, a na parkiecie ostra techniawa. Dla mnie tragos.
Moja ocena
obsługa: 5
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
techniawa? czyli wreszcie puscili tam techno i mamy pierwszy w trojmiejscie lokal na poziomie? to bylaby wspinaczka na K1 a nie zjazd w dol... dnem sa wlasnie te radiowe hity godne parlamentu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
W parlamencie przynajmniej nie musisz z każdym tygodniem płacić za wejście coraz to więcej i więcej. Poza tym, jeśli w Bunkrze są dwa parkiety, to czemu na jednym nie może lecieć coś innego niż na drugim? W tej chwili to wygląda tak, że na górnym jest umcyk-umcyk napierdzielanka, a na drugim usypiający trance. Taka sytuacja.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak chcesz posłuchać komercyjnej muzyki dla pospólstwa lub zremiksowanych kawałków czy jak to Ty nazywasz to zostań w domu, odpal radio Zet lub Eska, podkręć potencjometr na max i baw się. Możesz wrzucic również słuchawki na uszy i posłuchać Drummów, czemu w słuchawkach - bo szkoda głośników na taki nie ambitny Szit...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
dzięki za te mistrzowskie porady, ale proponuję Ci żebyś, skoro tak chętnie je dajesz, sam się do nich zastosował i muzy, którą lubisz faktycznie słuchał w domu, najlepiej na słuchawkach, a w ogóle najlepiej byłoby gdybyś ze swoim "pospólstwem" zrobił sobie taką telekonferencję na Skyp'ie.

Prawda jest taka, że muza o której pisałem wcześniej spowoduje, że knajpa padnie, a ten "zły" Parlament i te jego hity pożyją sobie w spokoju jeszcze parę ładnych dekad.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
endrju, ta impreza, na której byłeś była imprezą specjalną, organizowaną nie bezposrednio przed Bunkier. Zarówno cenę, jak i rodzaj muzyki wybrał organizator. Takie eventy będą się w Bunkrze zdarzały i zawsze z wyprzedzeniem informujemy o tym zarówno na Facebooku, jak i tu, na trojmiasto.pl. Ceny nie wzrosły, na zwykłych impezach wciąż goście płacą 10 zł (panowie od godz. 21, panie od 22.) Również nie zmienił się rozkład muzyki na parkietach - dolny parkiet elektroniczny, house, minimal, d&b itp., górny to taneczna muza klubowa.
Pamiętaj, że nawet gdybyśmy mieli 10 parkietów to nigdy nie będzie tak, że wszystkim naszym gościom będzie się podobało. Robimy co w naszej mocy, stąd czasem imprezy typu techno czy reagge czy gotyckie. Trzeba tylko przed przyjściem sprawdzić co mamy w programie :)
Zapraszamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki za odpowiedź - nie zdarza się to często. Spoko, przemawia do mnie to, co napisałaś/eś. Namówię znajomych, żeby odwiedzić was w najbliższy weekend. Elo!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry