Widok

artroskpoia kolana

No więc ja jestem 3 tygodnie po artroskopii kolana lewgo, ktoś miał, jak długo się leczyliście, ja miałam w szpitalu wojewódzkim, ogólnie kolano mega spuchnięte nie mogę chodzić, od poniedziałku rehabilitacje, ale nadal chodze o 2 kulach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile czekałaś na operację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tydzien
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to bardzo krótko czekałaś, w innych szpitalach czeka się dłużej, które więzadła zerwałaś? krzyżowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po 3 tygodniach wybierasz się na rehabilitację???Powinna zacząć się dobę max dwie po!!Polecam sprawdzony gabinet we wrzeszczu a drugi jest na Wita Stwosza w oliwie tej samej firmy.Podchodzą kompleksowo do pacjenta i nie ma kolejki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
obe po to ja miałam jeszcze dreny w kolanie!!! rehabilitacją były ćwiczenia, teraz ide na krio i pole magnetyczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, możesz podać nazwę tego gabinetu do rehabilitacji. Bo nie mogę znaleźć. Będę wdzięczna. Z góry dziękuje. .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałem pięć lat temu. Dopiero po trzech miesiącach można zacząć próbować normalnie chodzić. Dopiero po pół roku jest w miarę wszystko OK. W tym czasie przytyłem 10 kg i musiałem kupić sobie nowe spodnie, bo w żadne stare się nie mieściłem. Noga i tak nigdy nie będzie taka sama jak przed zabiegiem. Musisz ćwiczyć żeby mięśnie nie zanikły. Całkowity czas rehabilitacji i powrotu do sprawności to ROK. Jeśli teraz masz problemy z kolanami , to znaczy że masz problem z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym - krzyżowym - jak ja. Poczytaj sobie o kręgosłupie, który odcinek za co odpowiada i zacznij odpowiednią rehabilitację kręgosłupa ( nie licz na NFZ), bo potem będzie jeszcze gorzej. Tu masz link pokazujący jedno z najskuteczniejszych urządzeń do rehabilitacji http://www.youtube.com/watch?v=cCoH7VfSC_A&feature=related
sam mam takie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzę już o 1 kuli, nie mogę dobrze chodzić bo jest opuchlizna mega, już w sumie tak nie boli, zapisałam się już na kolejną rehabilitację na książeczke od stycznia:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opuchlizna jeszcze trochę będzie, nie pamiętam jak długo , ale trochę to jeszcze potrwa. Nie nadwyrężaj nogi, bo będzie bolało.Musisz cierpliwie czekać aż organizm sam się z tym upora. Korzystaj z dobrej pogody i wychodź na słońce, chociaż posiedzieć. Możesz zastosować naświetlanie światłem (lampa Bioptron), lub podczerwień - mogą przyspieszyć proces gojenia (skonsultuj z lekarzem). Jeśli chodzi o rehabilitację to TAK, będzie potrzebna. Jednak nie licz na to, że rehabilitacja z NFZ (narodowa fikcja zdrowia) będzie wystarczająca. O własne zdrowie musisz zadbać sama, nikt za Ciebie tego lepiej nie zrobi.
Powodzenia i nie poddawaj się, będzie Ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lampa Bioptron używam mam w domu:), dziś wkońcu byłam na rehabilitacji oczywiscie płatnej:) na ksaizeczeke mam dopiero w styczniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajnie że masz lampę, używaj i nie żałuj sobie (oczywiście zgodnie z zaleceniami i zasadą że co za dużo to też niezdrowo). Rehabilitację z NFZ tu też już przerabiałem (na kręgosłup) - porażka. Zanim się ,,dopchałem" na rehabilitację to dawno wszystko przechodziło, i z roku na rok coraz mniej zabiegów i coraz większe problemy. Teraz mając urządzenie j/w mam ich wszystkich w D...(jeśli chodzi o rehabilitację kręgosłupa). Nie będę więcej o tym pisał, bo zaraz powiesz że to reklama. Jak będziesz zainteresowana to poszukaj sobie na chomikuj.pl/grzema69/zachomikowane.
Ja mam jeszcze podobny problem z drugą nogą, też nadaje się do operacji i obawiam się że będę musiał na nią iść, bo z roku na rok jest coraz gorzej - a na nartach jeszcze bym se pośmigał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też mam problemy zdrowotne, niestety z kręgosłupem, ale chodzę od niedawna do dobrego specjalisty, którego szczerze polecam, bo mi pomaga :) Gabinet we Wrzeszczu i Oliwie : Zaglaniczny Dominik. A tu coś nawet znalazłam związanego z kolanem: http://www.fizjo.com.pl/index.php?s=2&p=11 . Życzę powrotu do pełnej sprawności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mialam 7lat temu artroskopie kolana i rowniez lewego dlugo chodzilam przy jednej kuli bo az 10 m-cy oczywiscie z rehabilitacjami. potem niby bylo ok ale zawsze odczowam jak zmiana pogody nadchodzi a od roku powrocil bol kolana i doszedl problem z kregoslupem ale nie ma co sie poddawac grunt ze chodze na wlasnych nogach:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja na szczescie już bez kul, ale dalej nie zginam tego kolana, rehabilitacje skończyłam, na chwile obecną ćwiczę na własną reke, niedługo zaczynam kolejną serię rehabilitacji, kolano mnie zwnou boli chodz było już dobrze, znowu się budzę w nocy z bólem..:(
mam orpocz tego przyklejony plaster rehabilitacyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry