Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalnie i bezproblemowo wątek zamknięty Polecam, szybko i w miare tanio.
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Polecam serwis iPhona wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Naprawa iPhona przebiegła szybko i...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 grudnia 2017

Polecam serwis iPhona wątek zamknięty Obsługa bardzo miła i profesjonalna. Naprawa iPhone przebiegła bardzo szybko...
~Jurek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa i kontakt telefoniczny oraz bardzo szybko wykonana...
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 października 2017

Jak najbardziej Polecam! wątek zamknięty Szybko tanio i fachowa obsługa. Bardzo dobry serwis ,godny polecenia .Pozdrawiam
~Paweł
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

SAMSUNG S8 wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona oddawałam telefon Samsung S8 na naprawę 2 godzinną już...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Polecam szybka naprawa :) wątek zamknięty Jak najbardziej na plus, miła obsługa i mimo poważnej usterki naprawa nie...
~Janek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2017

Tyson wątek zamknięty Super szybko i profesjonalnie Super szybka naprawa na oryginalnych częściach...
~Tyson
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 lipca 2017

Samsung wątek zamknięty Profesjonalna do tego miła obsługa wyczerpująca informacja i najważniejsze...
~Kaj
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Rocky ;-) wątek zamknięty Szybko, tanio i fachowo. Polecam
~Rocky
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Samsung A5 wątek zamknięty Firma godna polecenia, bardzo szybka realizacja,pełen profesjonalizm....
~Rafał
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

Polecam jak najbardziej, pełen profesjonalizm!! wątek zamknięty Fachowa , miła obsługa, usługa naprawy ekranu wykonana w ekspresowym tempie,...
~Joanna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2017

Oby więcej takich serwisów:) wątek zamknięty Dzięki temu serwisowi mogę z czystym sumieniem polecać telefony Samsunga-...
~Sara
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2017

Bardzo dobry serwis wątek zamknięty Bardzo dobry serwis. Telefon naprawiony szybko, zrobione nawet więcej niż...
~Piotr
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Szybko, Sprawnie i Przyjemnie. Naprawa gwarancyjna błyskawiczna i skuteczna....
~Paweł
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Naprawdę rzadko się dzisiaj zdarza spotykać firmy tak rzetelnie wykonujące...
~Irek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Serwis wątek zamknięty Oddałem telefon na naprawę gwarancyjną - usterka została naprawiona, ale...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2016

Zalany galaxy s5 i naprawa na bardzo dobry + wątek zamknięty Witam miałem zalany telefon przy robieniu zdjęć na basenie początkowo wyszło...
~P. P
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam.Jedna wuelka porażka. Na reklamacje czekałam ponad 3 tyg. W...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 września 2016

Godny polecenia wątek zamknięty SUPER, wymiana wyświetlacza w S7 przebiegłą bardzo sprawnie, zgdonie z...
~Bartosz Maciejewski
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

90

wątków

do góry