Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
świetnie i szybko i skutecznie wątek zamknięty Serwis godny polecenia, działają szybko i fachowo. Warto zaufać.
~AW
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2016

Serwis super wątek zamknięty Niesamowita obsluga...wlasciwi ludzie na wlasciwym miejscu.expresowa...
~Ryszarda Drozdowicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Restartująca się lumia 640 dual sim wątek zamknięty oddałem 18.03.2016 telefon lumia 640 dual sim do serwisu, powód zacinanie się...
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 marca 2016

Nie polecam wątek zamknięty S6 oddana na gwarancji producenta z powodu plamy na wyświetlaczu, która...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 marca 2016

Polecam, polecam, polecam! wątek zamknięty Przyszedłem z tabletem SAMSUNG Tab2, gdzie do kieszeni karty SIM włożyłem za...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Koszt naprawy 0 zł, czas naprawy 30 sekund wątek zamknięty Galaxy S3, rozmówcy gsm mnie nie słyszeli, ale przez skype, czy viber...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Szybka naprawa serwisowa, bez komplikacji, w miłej atmosferze. Nie ma się do...
~FF
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 października 2015

Bardzo mocno polecam ten salon. wątek zamknięty Szybko, konkretnie, bezproblemowo.
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 września 2015

Bardzo dobry Serwis! wątek zamknięty Telefon wczoraj oddany-dziś odebrany:pełna satysfakcja:polecam...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

klient - opinia wątek zamknięty Telefon naprawiony szybko, jednak blondynka pracująca w serwisie -...
~klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2015

Naprawa gwarancyjna wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z serwisu i obsługi. Oddałem do naprawy SM-G800F S5...
~Rysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 czerwca 2015

personel to jakiś koszmar wątek zamknięty 3 dni czekałam na jakąkolwiek wiadomość .. niestety bardzo niekompetentna i...
~Syla
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 maja 2015

Wymiana wyświetlacza wątek zamknięty Wyświetlacz w Galaxy S5 wymieniony na gwarancji w dniu oddania do serwisu....
~Maciej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty Samsung S4 został naprawiony w ciągu jednej doby. Miła obsługa, serwis...
~klient
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

Obsługa serwisu - totalna pomyłka wątek zamknięty Pani tam obsługująca to totalna pomyłka, brak wiedzy, i nie potrafiąca...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 marca 2015

obsługa i jeszcze raz obsługa! wątek zamknięty Mam wrażenie ze w tym serwisie pracuje tylko jeden miły Pan chyba…...
~anonimowy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Obsługa beznadziejna wątek zamknięty Obsługa nieuprzejma i arogancka. Miałem wątpliwą przyjemność rozmawiać z...
~niezadowolony klient
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Witam gorąco polecam serwis BIMIT-BIS jakość obsługi wzorowa ,oddałem tam...
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 listopada 2014

BOREK - opinia wątek zamknięty z*******Y SERWIS w końcu trafili się LUDZIE DOBREJ ROBOTY !!!!!!!!!!!!!!!!!!
~BOREK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2014

Rewelacja wątek zamknięty Wymiana ekranu w lumi 820 trwała 15 minut. Obsługa bardzo miła. Polecam :)
~Omen
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

90

wątków

do góry