Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo szybka naprawa i miła obsługa wątek zamknięty W bardzo szybki sposób wymieniony głośnik w mojej Lumii 620, trwała 2...
~AjTee
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lipca 2014

EKSPRESOWA NAPRAWA GWARANCYJNA wątek zamknięty Telefon SXT oddałam tydzień temu do naprawy na gwarancję, bo przestał...
~peppie.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2014

Bardzo zadowolona wątek zamknięty Rozlał mi się wyświetlacz, po tym jak telefon spadł mi na chodnik. Dzwoniłam...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 maja 2014

Puntk przenisony. wątek zamknięty dzisiaj chciałem oderbrać telefon z naprawy z serwisu na Wałach Jagelońskich,...
~Tom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Wymiana pęknietego wyświetlacza w telefonie Nokia Lumia 820 - punkt we Wrzeszczu wątek zamknięty Telefon zaniosłam do serwisu w czwartek, w piątek był gotowy. Miła i szybka...
~Nika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

TO JEST SERWIS AUTORYZOWANY!!!!!!?????? wątek zamknięty Dzwonię i pytam ile kosztuje naprawa IMEI w Galaxy S3 skopanym poprzez złe...
~Martin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 września 2013

Oddałam do nqaprawy tablet samsung galaxy note ne8000 wątek zamknięty Jestem mile zaskoczona realizacją obsługi. Oddałam w poniedziałek tablet do...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2013

Kasia - opinia wątek zamknięty Oddałam telefon z pękniętym lcd szybko i sprawnie wszystko załatwione telefon...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Oddałam telefon do naprawy na gwarancję, był "naprawiony" już na drugi dzień....
~Paulina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 maja 2013

Miło i profesjonalnie - polecam! wątek zamknięty Zaniosłem Nokię mojej Mamy z pękniętym ekranem i panelem przednim (po upadku...
~Narciso
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2013

Mimo negatywnych opinii oddałem telefon do naprawy wątek zamknięty Dla mnie ekstra. Po dwóch dniach telefon na gwarancji został naprawiony i...
~KM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Paranoja wątek zamknięty Obsługa fatalna - czekałam na informacje na temat wyceny wymiany elementu...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Poziom obsługi oraz kultury osobistej pracownika - żenujący. wątek zamknięty Kilka dni temu oddałam swój telefon do naprawy do serwisu BIMIT-BIS, tylko...
~Julia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

nie polecam wątek zamknięty Oddałam Nokie C6 do naprawy, miałam problem z wyświetlaczem, przestał się...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

OMIJAC TEN SALON wątek zamknięty WITAM NIEDAWNO DALAM DO NAPRAWIENIA ZEPSUTY GLOSNIK W TELEFONIE ( na...
~NINA
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Szybkie i skuteczne naprawy wątek zamknięty Oddalem dwa telefony do naprawy, jeden zostal zrobiony jeszcze w tym samym...
~Artur
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2012

obsługa fatalna wątek zamknięty W salonie czułam się jak intruz. Najpierw czekałam aż pracownik zakończy...
~Ilona Nadolska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 lipca 2012

Partacze! wątek zamknięty Niedawno podrzuciłem im moją Nokię C3 do naprawy gniazda ładowarki, jednak...
~Lisu
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 stycznia 2012

maxx - opinia wątek zamknięty stanowoczo odradzam... oddałem swoja Nokie do naprawy gwarancyjnej. Przed...
~maxx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2012

mile zaskoczony wątek zamknięty 7go sierpnia telefon zostal oddany w media markt do naprawy gwarancyjnej...
~bobi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
102

postów

90

wątków

do góry