Widok

co raz lepiej

Ostatnio byłam w przychodni po dłuższej nieobecności i muszę przyznać ze się zdziwilam. Oprócz zmian wizualnych, zauwazyalam,ze jest więcej specjalistyki i różne nowe akcje namawiajace do badania się. No i oczywiście rejestracja internetowa,dzięki której nie musiałam wisieć na telefonie. W skrócie
- duze, tym razem pozytywne zaskoczenie.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 67
Wspaniale! Brak lekarzy i brak pacjentów .Fasada jak niedomyty chlewik, same nowości- specjaliści -za pieniądze są wszędzie i przeciętnie lepsi.
popieram tę opinię 66 nie zgadzam się z tą opinią 7
Święte słowa panie Konradzie. Propaganda jak za Gierka przykrywa miernoty.
popieram tę opinię 64 nie zgadzam się z tą opinią 6
Pani Janino. Trochę obiektywizmu. Ja popieram optymizm i zachwyt Iwony. To wizjonerka. Ona doskonale wie, że w przychodni Witomino niedługo będą konsultować pacjentów znamienici profesorowie medycyny. Jest też w planie budowa całkiem nowego budynku w miejsce obecnego, gdzie może z czasem powstanie UMGW-Uniwersytet Medyczny Gdynia-Witomino. Mamy teraz nowy rząd, nowego prezydenta, więc żyjmy wiarą , bo cuda się zdarzają. Z Bogiem!!!
popieram tę opinię 62 nie zgadzam się z tą opinią 9
Rozumiem brak tam okulisty więc ślepota może tłumaczyć zauroczenie pustką / brak lekarzy za których nie trzeba płacić/ akcje to zdrowotne też za pieniądze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry