nowy wąteknowy wątek
endokrynolog dziecięcy
[Rodzina i dziecko] [Rodzina i dziecko bez ogłoszeń]

Dostałam skierowanie do endokrynologa z córeczką, jednak dodzwonienie się do akadaemi medycznej graniczy z cudem :-( brakuje mi już cierpliwości a niemam jak tam pojechać osobiście. A może ktoś z was ma namiary na dobrego endokrynologa dziecięcego w innym szpitalu, a może być nawet prywatnie

image
image
Re: endokrynolog dziecięcy

Zadzwoń do ABC Family Med, na NFZ, Sopot Kamienny Potok, mają tam kilku endokrynologów dziecięcych 058 5505566

Re: endokrynolog dziecięcy

dziekuję za informację, zauważyłam że przyjmuje tam pani lek. med. Teresa Szczepańska, może ktoś miał z nią do czynienia????

image
image
Re: endokrynolog dziecięcy

ja byłam z małym na NFZ w przychodni na Jaśkowej a dokładnie na Pniewskiego 1 (tel. 3411567). Przyjmuje tam właśnie p. Szczepańska, jest ok. Dostałam się praktycznie od razu bo ktoś zrezygnował z wizyty, także miałam fuksa bo normalnie chyba czeka się z miesiąc albo i dłużej.
O pani doktor nic więcej Ci nie napiszę, bo byłam tam raz i nie było potrzeby więcej, więc nie wiem czy jest dobra, skuteczna, kompetentna itp. ale ktoś ją kiedyś polecał na forum więc pewnie jest niezła.

image

image
Re: endokrynolog dziecięcy

Tak.Ale ciężko umówić się z nią na określony termin.Dzwoniłam wciąż do tej przechodni,w której przyjmuje a w rejestracji nie wiedzą kiedy będzie przyjmowała .Jak dzwoniłam za tydzień to następny termin był cały zajęty.Tabletki się mi kończą więc jestem zmuszona poszukać innego lekarza .

Re: endokrynolog dziecięcy

leczę córkę u dr Szczepańskiej od 6 lat. Mało kontaktowa, trudno od niej wyciągnąć jakiekolwiek informacje na temat choroby córki. Kiedy próbowałam skonfrontować informacje uzyskane w internecie z wiedzą lekarza ofuknęła mnie i skomentowała, że może chcę sama leczyć córkę. Jestem na nią skazana, zresztą leczenie od 6 lat polega na badaniu krwi tzn. tsh i podnoszeniu dawki leku.

Re: endokrynolog dziecięcy

Ja tez synka lecze u dr szepanskiej,jak dla mnie super babka,w tej chwili odstawiamy eutyrox.Zadzwon na polanki,ona tam przyjmuje

Re: endokrynolog dziecięcy

Beta pewnie gdyby wyniki tego nie wskazywaly to lekarka nie podnosila by dawki.U nas tez na poczatku podnosila,a pozniej jak juz widziala ze wyniki sa ok,to zostawiala stala dawke.moja pediatra bardzo ja chwalila takze mysle ze wie co robi,ale wkurza mnie to ze u niej sa ciagle opoznienia

Re: endokrynolog dziecięcy

A ja dzisiaj dzwoniłam po różnych poradniach do endokryn.i udało mi się w Sopocie:) i termin mam już pod koniec tego miesiąca,fajnie..Bo gdzie indziej nie ma już szans-brak miejsc na ten rok,masakra.

imageimage
Re: endokrynolog dziecięcy

też mam złe doświadczenia z dr Szczepańską, od 1,5 roku na każdej wizycie mówi że na kolejnej wizycie zacznie odstawiać leki, a tylko zwiększa dawkę Euthyroxu (TSH rośnie, FT4 i FT3 również rośnie, cały czas w normie, górna granica, czyli dobrze). Dziecko ma niedoczynność. Na moje pytania nie udziela w sumie odpowiedzi. Na sugestie dot. dodatkowych badań też nie reaguje. Odfpowiedzi na moje pytania jestem więc zmuszona szukać w internecie. Poszukuje też dobrego dzieciecego endokrynologa żeby potwierdzić diagnoze dr Szczepańskiej - może być prywatnie.

Re: endokrynolog dziecięcy

ile pacjentów tyle opinii:)) Ja polecam dr. Szczepańską. Córkę leczy juz dobre kilka lat i dobiera dawke euthyroxu zgodnie z wynikami.
Zleciła corce kompleksowe badania na nfz, 2x w roku usg konsultowane później telefonicznie bez wizyt(dla mnie bardzo wygodne, bo nie musze jechac na Polanki), wyniki też konsultować tel.mozna. Mi odpowiada na pytania. I własnie zmniejszyła dawki leku bo wyniki corki dobre.
Ogolnie jestem zadowolona.

Re: endokrynolog dziecięcy

Polecam z całego serca Dr Sztangierską. Przerobiłam kilku endokrynologów i z czystym sumieniem po wieloletnich kontaktach tylko jej ufam. Mądra rzeczowa i konkretna, Dla mnie SUPER!!!!