Widok

praca w Anglii przy rozładunku

Czy ktoś zna jakieś szczegółu na temat tej pracy? http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/anglia-praca-w-magazynach-ogl4644577.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też chętnie poznałabym szczegóły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rowniez, bylbym zainteresowany wyjazdem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oto szczegóły tej oferty, które dostałem na maila:

Oferujemy prace dla kobiet i mężczyzn w miejscowości Worcesterw magazynie firmy Yodel-HDNL.Praca polega na pakowaniu i ukladaniu paczek na palety,kompletacja towaru przy uzyciu skanera,zaladunek-rozladunek pojazdow przy uzyciu skanera i wozka widlowego lub recznego.Jest to stala legalna praca.Kontrakt podpisywany jest na czas nieokreślony,jest to praca na dluzszy okres.Przysluguje urlop platny,wyplaty tygodniowe wpłacane na konto bankowe.
Stawka zaczyna się od 6.10 funta na godzine zmiana dzienna i od 6.45 funta na godzine stawka nocna.Zapewniamy minimum 40 godzin pracy w tygodniu.Po upływie 1-2 tygodni jest możliwość nadgodzin.OFERTA PRACY DOSTEPNA OD ZARAZ.
Oferujemy także zakwaterowanie,sa to domy w których mieszkają osoby które już tam pracują.Odleglosc do miejsca pracy nie jest daleka około 30-45 minut na piechote lub pare przystankow autobusem miejskim.Koszt zakwaterowania to 65 funtow tygodniowo na osobe plus depozyt.Domy sa 3-4 pokojowe,a pokoje 1-2 osobowe.NIE ZAPEWNIAMY WYZYWIENIA.
Przyjazd do Anglii na wlasny koszt,istnieje możliwość odebrania z lotniska lub dworca autobusowego w Birmingham.Pomagamy w zalozeniu konta bankowego,oraz umówimy na spotkanie o NIN.Firma nie pobieramy zadnych dodatkowych oplat.
OSOBY APLIKUJACE O TA PRACE POWINNY POSLUGIWAC SIĘ J.ANGIELSKIM W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM.
Mile widziane osoby z uprawnieniami na wozki widłowe.
Kazda osoba po przyjeździe powinna mieć CV w j.angielskim.
Jesli maja panstwo jakiekolwiek pytania proszę dzwonic pod numer tel.00447552324758
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś piszę się na ten wyjazd bo tej informacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"po" tej informacji. Jaki głupi błąd :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem jak jest w tym przypadku, ale sporo jest sytuacji gdzie ''sprowadza'' się jak najwięcej ludzi, upycha ich do domu, po 5-6 osób na pokój i potem ''czekasz na pracę'', której zazwyczaj nie ma. W jednym domu mieszka po 10-12 osób i oni mają za to 2500-3000 funtów miesięcznie, biznesik się kręci :) Albo nagle przed wyjazdem wpłaca się zaliczkę na pokój i nagle wyjazd zostaje ''przełożony''. Nie mówię, że zawsze jest taki wałek, ale często tak się zdarza, załatwianie pracy przez Polaków jest dość ryzykowne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie polecam, dzwoniłem, nikt oczywiście nie odebrał i sporo kasy pochłoneło mi to połączenie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest wałek, dwóch intelektualnie niedorobionych dresów zarabia na ludzkiej naiwności. Jeśli ktoś ma chęć i jaja to zapraszam, można się "Panami" zająć :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakieś konkretniejsze informacje? Skąd taka opinia? Miałes osobiście doświadczenia z nimi ?? Napisz coś więcej. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://opinieopracy.eu/marcin-komsta-ivan-24-7-praca-w-uk-t1352.html
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, to rzuca trochę światła. pozdro ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak to często niestety wygląda, ludzie robią uprawnienia na wózki widłowe a potem są w lesie i z długami.
wózki magazynowe http://www.ajax.krakow.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (51 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

praca na zmywaku (18 odpowiedzi)

Co sądzicie o tej pracy? W miarę możliwa czy lepiej szukać czegoś innego?

do góry