Widok

remont małkowskiego

Gdynia zdecydowała się na remont Małkowskiego, jednak najbliższy skrót ul suchą w jednym miejscu jest zasypany, w kolejnym leży słup, a w trzecim - koło jeziorka - to chyba tylko terenówki przejadą.
Ktoś coś wie? Na stronie zdiz jest informacja, że przejazd ma być wahadłowo tylko że jest zastawione totalnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj prawie zawieszenie tam zostawiłem :/ Ten objazd od strony Wiczlina to jest do prywatnej posesji, a nie dalej w stronę Bojana.

Objazd przez Chylonie zajmuję jakieś 40 minut więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepiej ,oczywiście jeśli chodzi na skruty go Gdyni to wjechać w ulicę Olechnowicza a potem w Oziewicza i na prawo prosto do kościoła na Wiczlinie. INNEJ drogi w miarę przejezdnej dla osobowek nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tam nie ma przypadkiem zabarykadowanej drogi?
Kiedyś tam leżał słup.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest słup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Olechnowicza zamknięta, jest to droga prywatna, ludzie się rzucili rozjechali i zaczęli się topić w błocie więc właściciel zamknął, dla ich dobra.
Ja go rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś wie, jak długo ma ten remont potrwać? Rano przez Chwaszczyno totalny korek już przed rondem w Karczemkach. Droga koło masztu tak wyboista, że praktycznie nie da się jechać. Może nasza gmina się obudzi i ją wyrówna?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wczoraj tam jechałam i żadnego słupa nie było.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remont bedzie trwał do 02.12.2016
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
poniżej link do informacji ZDiZ Gdynia
http://www.zdiz.gdynia.pl/drogowe/3-aktualnoci/905--ul-k-makowskiego?06e7392270e935c30781fc986ac74569=5bb8b5bc6f62aa125443c5dd56d5c90a
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieszy mnie to że w końcu remontują, może przy okazji poszerzą, ale organizacja co najmniej słaba...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ "Może nasza gmina się obudzi i ją wyrówna?"

Pytanie tylko co masz na myśli pisząc nasza gmina? :) Bo te drogi z tego co kojarzę należą do Chwaszczyna czyli gmina Żukowo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasza gmina, czyli Szemud. Największe wertepy są w części drogi należącej do Bojana. Część Chwaszczyna w większości jest utwardzona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś się orientuje do kogo zgłosić fakt że ruch nie odbywa się wahadłowo tak jak to było nakazane? Możliwe że firma która podjęła się remontu właśnie łamie ustalenia przetargu, przez co my musimy cierpieć.
Objazd to dodatkowe 10 km!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
słuchajcie, nie jest to profesjonalne podejście do pracy w przypadku Zamawiającego, czy tez Wykonawcy. Remont drogi, piękna sprawa. Jednak czy nie powinien byc wyznaczony jakikolwiek PRZEJEZDNY objazd??? Zero tablic in formacyjnych, drogi momentami tylko dla terenówek. Wszystkie drogi prywatne nagle pozamykane, no dajcie spokój, żeby nadrabiać tyle km i jeździć przez Koleczkowo? To trochę przegięcie. Jeśli są prowadzone roboty drogowe i zamknięta jest w całości tak ruchliwa trasa, należałoby WYTYCZYĆ I OZNACZYĆ objazdy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że trzeba dzwonić do ZDiZ w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kilka osób dzwoniło i już zmienili na stronie: http://www.zdiz.gdynia.pl/drogowe/3-aktualnoci/906--ul-k-makowskiego

Teraz jest:
Informujemy, że na ul. K. Małkowskiego w dniach 04.11-02.12.2016 na odcinku od ul. K. Wyszyńskiego będzie prowadzony remont nawierzchni jezdni.
Z uwagi na warunki pogodowe i specyfikę terenu jezdnia będzie całkowicie zamknięta.

Proponowane objazdy: ul. Marszewską - Wiczlińską lub ul. Łanową w kierunku ul. Rewerenda.

Wszystkich kierujących prosimy o dostosowanie się do zmienionej tymczasowo organizacji ruchu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Udało mi się dodzwonić do ZDiZ - tel. 58 764 40 26, informacja którą uzyskałem - "nic nie poradzą że drogi gminy Gdynia są tak wąskie że nie można ruchu prowadzić wahadłowo, ale za to po zakończeniu będziecie mieli super dojazd". Dziś pan z którym rozmawiałem był osobiście na wizji lokalnej i stwierdził że pogoda jest jaka jest i nic na to nie poradzą. Istnieje opcja że uda im się dogadać z Hossą która jest właścicielem działki pomiędzy ul na wiczlinie przy której jest kościół a suchą w okolicy szeregowców (na dziś Hossa zamknęła tę drogę z uwagi na to że ktoś uszkodził tam samochód i do nich wystąpił i pokrycie kosztów naprawy). Jednym słowem - super miasto Gdynia ma nas w nosie. Chyba warto tematem zainteresować tv gdańsk lub inne media
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzisiaj to przećwiczyłam, a właściwie to mnie przećwiczono. Jadąc od Wiczlina , przy Małkowskiego na tablicy jest "objazd", po skręcie w las, po kilkudziesięciu metrach przejazd jest niemożliwy, samochód można zostawić w dziurach. Pozostaje cofanie, Dalsza jazda w stronę Marszewa koszmar! Wróciłam do Wiczlina , droga wyboista przy kościele do skrzyżowania z ulicą z Chwarzna, dalej przez Dąbrowę do Chwaszczyna, drogę przy wieży telewizyjnej przećwiczyłam jadąc z Bojana do Gdyni - absolutny koszmar. Prezydent Szczurek, gdyby , podobnie jak szefa firmy od płatnego parkowania i drugiego cwaniaka od sportu nie bronił, wiedziałby co zrobić z idiotami z ZDiZ.
Za takie oznaczenie i brak przygotowania objazdu szef ZDiZ powinien wylecieć z firmy natychmiast. Najważniejsze są dla niego pomniki Chrystusa Pomnik ma być przy kościele a nie w parku w Chwarznie, co oprotestewałi mieszkańcy, mimo to dał na cokół 20 000 zl.. Oczywiście nie ze swoich.
40-50 km nadkładu lekko. Żadnego wahadła tam nie ma
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chyba czas najwyższy zainteresować sprawą TV. To My zapłacimy za uszkodzenia w autach i spóźnienia lub dodatkowy czas i paliwo na dojazd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bez przesady ,odrazu TV .jakoś te 3 tygodnie się pomęczymy. Proszę patrzeć jaka piękna będzie droga do Bojana a w sumie jak by nie było to podatnicy z Gdynia remontują ta drogę aby w większości bądź co bądź mogli z niej korzystać mieszkańcy Bojana ,wiec nie marudzić i się cieszyć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Czy ten słup w poprzek drogi zaraz za Bojanem w lewo jest legalny? Kiedyś na forum pisaliście że ta droga już nie jest prywatna. Przez ten słup trzeba przejeżdżać przez bagniska. Dziś mi się dwa razy udało ale jak jeszcze popada to może być kiepsko.
Kto wie czemu usypano wały na przejeździe od płyt do kościoła w Wiczlinie.
Rozpoczęli remont i zamknęli dwa objazdy w najlepszym stanie pozostawiając dwa przez bagna.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga na przejeździe od płyt do kościołą w Wiczlinie jest bodajże prywatna. Tam są jakieś jaja między deweloperem a właścicielem gruntów obok. To jest porażka aby przez remont 10 metrowego odcinka drogi trzeba było nadrabiać taki kawał dookoła:D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
idzie im to jak krew z nosa ile można układać kilka płyt ?!, w dniu dzisiejszym brak objazdu do bojana . zastanawia mnie czy ten wytyczony objazd(lasem) przez najtańszą "firmę" jest legalny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
kilka? mają robić cały odcinek leśny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy ktoś się orientuje dlaczego płyty na ul. Majora Bojana zosyały ułożone tylko do granicy Bojana?

A ten kawałek od Lasu do ul. Wybickiego został z dziurami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo Koleczkowo nie chce dać kasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ktoś wie jak to wygląda dzisiaj .Da się już przejechać ???. Słyszałem że stare płyty betonowe są już zastąpione nowymi i ten kawałek jest już przejezdny a dalej przez lasek obok asfaltówki. Próbował ktoś????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest dokładnie tak jak piszesz. Przejeżdżalam rano.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poki nie jest mokro da sie przejechać. Jak popada bedzie znów ciekawie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Remont zakończony
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hurra hurra ,dzisiaj jechałam ,super .Dziękuję Gdynio.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...

Debata wyborcza 17 kwietnia godzina 14.15 (14 odpowiedzi)

Nareszcie będzie szansa na merytoryczne porównanie kandydatów.

pasaż mickiewicza (8 odpowiedzi)

Czy wiadomo może kiedy otworzą nowy Pasaż Handlowy Mickiewicza? Tam gdzie ma powstać Żabka,...

do góry