Widok

sklep chiński

ten sklep chiński co w Sam-ie na Wyzwolenia budują to kiedy to to otwarte będzie? ktoś coś? co tam będzie? jakie produkty? tanio / drogo? ktoś coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Identyczny sklep jest na Przymorzu - naprzeciwko najdłuższego falowca, pomiędzy Policją a Leclerkiem. Możesz sobie zobaczyć jakiego typu rzeczy można tam kupić i za ile, bo dla każdego "drogo" oznacza co innego :)
Co do daty otwarcia niestety nie wiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Otwarte od wczoraj.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardziej polecam http://www.sklepchinski.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie polecam nie mila obsluga atmosfera nie jak w sklepie ceny kosmos polecam centrum chinskie w Pruszczu gdanskim a jeszcze sympatyczniej jest w centrum w Nowym dworz gd ceny super duzo taniej niz tu na Przymorzu dlatego nie polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja kiedyś rozmawiałam z właścicielem i jest bardzo sympatyczny. Panie widać, że są często zmęczone i stoją z nietęgimi minami, ale jak co do czego przyjdzie są ok. Asortyment taki, jaki można znaleźć w internetowych chińskich hurtowniach. Jak dla mnie ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

01.02.2018 OBSŁUGA fatalna brak kultury u sprzedawcy pyskata i głupio madra . towaru nie pakują biustonosz zakupiony dają do ręki albo każą zapłacić za malutką reklamówkę 0,40 gr. WSTYD albo precz z Nowego Portu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

20gr nie 40 to po pierwsze a po drugie wszędzie za siatki babuniu kasują
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Nowy Port

Kamienice Magellana - opinie i oceny (19 odpowiedzi)

Kamienice Magellana to zespół dwóch trzypiętrowych budynków zlokalizowanych w Nowym Porcie przy...

do góry