Widok

stłuczone szkło na drodze rowerowej SOPOT Niepodległości

Na drogach Trójmiasta Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Witajcie wszyscy pozytywnie zakręceni na 2 kółkach.
Nie wiecie przypadkiem kogo można by poinformować aby oczyścili drogę rowerową na ul Niepodległości na samym jej początku?
Jakiś mądrala rozwalił na niej butelkę i już od wczoraj rana nie ma nikogo, kto by oczyścił te drogę ze szkła. Ciekawe czy ktoś odpowiedzialny za porządek odda mi za przebite opony. ://
Uważajcie, żebyście sami sobie nie poprzebijali waszych kołowców!!!
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
ojojoj od wczoraj ktoś nabrudział I CI JACYŚ KTOSIE jeszcze nie posprzątali, niech oddadzą za oponki !!!!111!!11
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
dzieki dzis smignalem ta trasa ale sie zagapilem i nic nie widzialem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już sprzątali, jakoś w kwietniu po roztopach przy okazji zamiatania piasku od posypywania chodników.
Następne sprzątanie po kolejnych roztopach, czyli wiosną 2015.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ścieżce morskiej Sopot - Gdańsk o godzinie 5:30, kiedy jadę nią do roboty, muszę lawirować między kawałkami szkieł, szczególnie w Sopocie w okolicach molo i w parku w Brzeźnie. Ale jak wracam o 15:00 - już jest czysto :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie lepiej po prostu zejść z roweru i parę razy butem szurnąć zeby to odgarnąć na boki? Zdażało mi się też jakimś zerwanym z pobocza zielskiem. To jest minuta-dwie roboty. Zdażało mi się to nie raz i nie dwa, nawet jak miałem na nogach szosowe SPD-SL. Po pierwsze zwykle wracam tą samą drogą, wiec robie to dla siebie. Po drugie robię to dla innych bo przebita dętka to nic fajnego, czemu ma to spotkać też innych. Po trzecie jak ktoś mnie widzi gdy takie coś robię to moze sam następnym razem sprzątnie gdzie indziej.

Oczywiscie rozumiem, służby podatki za coś płacimy, administracja sciezkami etc.. Ale zanim tobie ktoś tu odpisze, zanim ty tam zadzwonisz, zanim kogoś wyslą żeby to posprzątał, to parę osób łącznie z tobą moze już mieć dziury w dętkach.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
co sprawniejsi mogą nawet kopnąć zawalidrogę z drogi nie zsiadając i nie zwlaniając, choć to gł o większych tulipanach, całych butelkach, gałęziach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MÓJ POST KIER.JEST DO AUTORA TEGO TEMATU.Szok.wstydziłłbym się pisać o takich bzdurach.na chodnikach dość często leży jakaś rozbita butla.należy uważać i myśleć o drodzę,chyba że jezdzisz jak sierota.mam pytanie.czy naprawdę te właśnie te rozbite szkło, na chodniku, w tamtym miejscu aż tak cię zirytowało?jeśli jechałeś spory kawałek to te właśnie rozbite szkło musiało siedzieć w twojej podswiadomości (może prowadzisz nudny tryb życia i wszystko cię denerwuje szkło rozbite,ślimaki,papierochy na chodnku).POmyśli.Chyba że rozbite szkło na chodniku sprawiło dalszy zbieg zdarzeń.Np.wjechałeś,przebiłeś oponę,a śpieszyłeś się w pilne sprawie może chciałeś ominąć te szkło i wjechałeś lub prawie wjechałeś w czyjeś auto?zreszta jak piszesz o takich głównach to d*pa z ciebie a nie rowerzysta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Na ścieżce rowerowej w Gdańsku na Przeróbce,
Stogach, Długich Ogrodach też jest pełno szkieł i od dwóch lat nikt nie tego nie posprzątał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko, z czasem się ubije, trzeba tylko po tym jak najczęsciej jeździć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

do góry