Widok

wybór żłobka - strzyża

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,
czy są może tu rodzice których dzieci chodzą do któregoś ze żłobków na strzyży lub okolicach?
udało mi się wyszukać takie miejsca:
- Smykowo - ul.Chrzanowskiego
- Klub Malucha Mini Mini - ul. Żeleńskiego
- Sprytne Misie - ul. Wita Stwosza
- Stryluś - ul. Rodakowskiego

czy są jeszcze jakieś żłobki lub kluby malucha których nie znalazłam?
i najważniejsze pytanie: gdzie chodzą Wasze dzieci i czy polecacie te miejsca?

ogromnie dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdziłaś, że we wszystkich są wolne miejsca...? Gdy chciałam niedawno zapisać dziecko do prywatnego żłobka od września 2016 to na Zaspie, Przymorzu, w Oliwie ogólnie nie było żadnych miejsc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, sprawdziłam i wiem gdzie są wolne a gdzie dopiero za jakiś czas prawdopodobnie się zwolnią :)
nie jest tak źle, choć rzeczywiście szału z miejscami nie ma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodziła do Strylusia w latach 2011-2013 (wiem wiem, trochę czasu minęło) ale byłam baaaardzo zadowolona. A po zdjęciach na fb widzę, że pracują te same panie więc to się chwali, że kadra nie zmienia się co chwila. Panie były przesympatyczne, córka je uwielbiała. Pani Ela - dyrektorka - też bardzo sympatyczna kobieta. Córka super się rozwinęła u nich (poszła jak miała 8,5msc - musiałam wracać do pracy). Zawsze powtarzam, że owszem, po kieszeni nas to pociągnęło ale nigdy nie będę żałować tych pieniędzy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka też chodziła do Strylusia , polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam Żyrafę :)
http://www.zyrafa.gra.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na stronie żyrafy jest informacja, że przyjmują dzieci od 2 roku życia. w moim przypadku więc odpada :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam Strylusia! Mój synek tam chodzi od grudnia zeszłego (od września już pójdzie do przedszkola)

Panie są na prawdę super, bardzo się starają, jest dużo różnego rodzaju zajęć i atrakcji, bali, warsztatów, angielski itd.

Synek pięknie się rozwinął i usamodzielnił

uważam, że w przypadku żłobka, bardzo ważne jest żeby to było sprawdzone miejsce i takie, które nie będzie tylko "przechowalnią"

Strylusia na prawdę szczerze polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki wszystkim za opinie!
a czy ktoś może napisać coś na temat Klubu Malucha Mini Mini?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Strzyża

Wita 77 (3 odpowiedzi)

Osiedle Wita 77 usytuowane będzie pomiędzy zieloną i spokojną Oliwą a miejskim i dynamicznym...

do góry