Widok

zawiedzona

Manekina znamy od 6 lat, za każdym razem kiedy odwiedzają nas znajomi z innych miast jest to obowiązkowa restauracja do odwiedzenia (szczególnie polecam naleśniki ziemniaczane z twarogiem i skwarkami!). Jednak po dzisiejszej wizycie stwierdziłam, że spadła w moim rankingu drastycznie. Nie dostałam mojego ulubionego naleśnika, w zamian wybrałam innego, niestety wszystko, co zamówiliśmy było mdłe, nijakie, tak niefajne jak nigdy! Znajomi zawiedzeni. A restauracja, w której można liczyć na jedno dobre danie to zdecydowanie za mało. Proponuję analizę sytuacji i życzę powrotu do czasów świetności!
Moja ocena
Manekin kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 3
 
menu: 5
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z przykrością muszę potwierdzić tę opinie. Odwiedzam Manekina od kilku lat. Podczas ostatniej wizyty dostałem mniejszą porcję, a smak dania które zawsze zamawiam był o wiele gorszy niż poprzednio. Myślę sobie, może gorszy dzień ? Druga wizyta dwa tygodnie później, sytuacja się powtarza. Szkoda, bo bardzo fajne miejsce gdzie można było (może jeszcze będzie) dobrze zjeść. Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam, ja też ostatnio zdziwiłam się, że ten naleśnik, który zawsze zamawiam, jest inny (czytaj: gorszy, niestety.) Myślałam, że to może przypadek, ale widzę, że nie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry