Widok

o co chodzi z cenami?

Zastanawia mnie jedna sprawa. Wielokrotnie byłam w Polskim Kinie ze znajomymi, było to albo w niedzielę, albo w tygodniu. W piątkowy wieczór wybrałam się ostatnio po raz pierwszy i jakie było moje zdziwienie, że za piwo zapłaciłam 5 zł, a nie 4 jak do tej pory i po raz pierwszy został mi doliczony sok do piwa. Chciałabym się dowiedzieć, czy ceny zostały zmienione już na stałe, czy zmiana ceny dotyczyła tego, że był to weekend czy też może osoba obsługująca (pierwszy raz widziałam tam tą młodą dziewczynę) sama wyznacza cennik.
Moja ocena
Pub Polskie Kino kategoria: Puby
obsługa: 4
 
menu: 4
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Piwo półlitrowe lane..zawsze kosztowało 5 zł..4 zł kosztowało kiedyś Piwo 0,4. Od paru tygodni nie lejemy już piwa 0,4...co do soku do piwa to od niedawna jest on płatny, co jak dla nas nie jest niczym dziwnym bo za sok do piwa, płaci się wszędzie..:)..Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To skoro nie lejecie już piwa za 4 zł usuńcie je z tablicy stojącej na zewnątrz oraz z cennika na ścianie :) Co do soku to nie wszędzie doliczają i milo mi chodzić do takich lokal, gdzie tego nie robią
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nadal mamy w sprzedaży piwo za 4 zł, z tym że Butelkowe:)
Pozdawiamy:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kasia,a co za problem? boli cię przysłowiowa złotówka i zachowujesz się jak Warszawiak na wyjeździe,to chodź sobie do lokali,gdzie "tego nie robią".Za proste dla prostego,wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry