Widok

??

To ja tylko tyle, że za swoje największe osiagnięcie uważam szybką decyzję o wycofaniu się. Moim celem było ukończenie zawodów, a na to nie miałem szans, skoro w 3,5 godziny (10,5 km według oficjalnej rozpiski) udało mi sie znależć raptem 3 punkty.
Dzięki temu nie miałem zakwasów, odcisków, pęcherzy i byłem jednym z pierwszych, którzy mieli przyjemność powiedzieć w sekretariacie, co sądzą o organizacji rajdu.
Żartowałem sobie, że na poprzedniej edycji była pierwsza dziesiątka, teraz też... Jeżeli kolejne edycje będą rozgrywane w takiej konwencji, nie widzę żadnego sensu, żeby jechać cały dzień z drugiego końca Polski.
Resztę już napisaliście, więc nie będę się powtarzał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja raczej tez nie zamierzam sie juz pokazywać na Harpaganie. Tłukłem sie niestety 160 km rowerem, następnym razem popedałuje koło domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czacha napisał(a):

> ja raczej tez nie zamierzam sie juz pokazywać na Harpaganie.
> Tłukłem sie niestety 160 km rowerem, następnym razem popedałuje
> koło domu.

Prawdopodobnie zrobię tak samo. Poza tym słyszałem od kumpla teraz na Harpaganie, że ma być reaktywowany na wiosnę superekstremalny rajd, który pierwszy raz odbył się 9 lat temu. I zdaje się, że oprócz trasy pieszej zrobią też rowerową. Ma to być gdzieś na Kaszubach. Nigdy nie było tam ściemy z punktami, a z tego co pamiętam to były tam nawet takie bajery jak wsparcie map zdjęciami satelitarnymi i lotniczymi (!). Koszty chyba nawet niższe niż na Harpaganie, bo kolesie robili imprezę dla siebie i kumpli po kosztach własnych. Zdaje się, że niewiele się zmieni, a jeśli nawet będzie drożej, to chociaż będzie wiadomo na co poszły pieniądze za wpisowe. Korkoracz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
21-23 lutego. Winter Challenge. 75 km pieszo, 75 km rowerem. Do tego taski techniczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OkCzacha napisał(a):

> 21-23 lutego. Winter Challenge. 75 km pieszo, 75 km rowerem. Do
> tego taski techniczne.

Ok, juz szykuję sprzęta :-))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a znasz jakies namiary na www opisem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zobacz na www.kompas.gda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To o czym słyszałem to coś innego, tzn. w trochę innym stylu niż Winter Challenge, ale i na tą imprezę też się wybiorę :) Korkoracz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0