Widok

...

Oddalem projekt do skserowania i mowilem ze chce fakture. Odpowiedz byla ze przy odbiorze. Odbieram projekt kartki pomylone i zglaszma rekalmacje to mowia ze nie da sie poprawic bo maszyna sie zepsula, mowie to wystawcie fakture - komputer zepsuty. Przychodze nastepnego dnia dogadac sie nie idze w koncu poprawili. Dane do faktury, ktore wczesniej zotawilem pogubili. Po powrocie do domu okazalo sie ze brakuje jednego rysunku. Ogolnie obslugai podejscie to jakas kpina. Ceny z kosmosu !!! Nikomu nie polecam !!!
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 5
 
jakość usług: 1
 
czas realizacji: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo niemiła pani w centrum kopiowania!!!!!

Jestem bardzo niezadowolony z obsługi w Centrum kopiowania D&K które mieści się w CH Manhattan. Dosyć często odwiedzałem ten punkt kserograficzny gdyż w bardzo szybki i precyzyjny sposób były drukowane moje projekty z programu Auto CAD….Otóż nie tak dawno zauważyłem że pracuje tam nowa pani ( taka chuda i bez okularów ) nie chciałbym żeby została pomylona z Panią Sylwią która nosi okulary, gdyż z jej strony zawsze spotykam się z bardzo miłą, szybką ( w miarę możliwości oczywiście obsługą ). Otóż Pani której imienia nie znam ale kojarzę ją z widzenia że kiedyś już tam pracowała ale bardzo długi okres czasu jej nie było. Chyba zapomniała przez ten okres jak rozmawia się z klientami. Odniosłem wrażenie że pracuje tam za karę. Potraktowała mnie z obojętnością a gdy już przedstawiłem jej moje oczekiwania jak dany projekt miałby wyglądać zrobiła małe oczka jakby nie wiedziała co do niej mówię. I to ma być obsługa w profesjonalnym punkcie???? To w zwykłym małym ksero zostanę o wiele milej przyjęty…. Na dodatek owa pani zanim wydrukowała mi w końcu projekt ( co trwało dość długo bo za każdym razem coś nie wychodziło. ( To maszyna nie tak ustawiona to papier się zawinął. No ale w końcu po trzech próbach się udało) Dostałem projekt ale z takim wyrzutem na twarzy na mnie spojrzała że zastanowię się chyba dwa razy zanim do niej podejdę gdy będzie w pracy…..A jakby tego było mało to gdy zapytałem czy możliwy jest jakiś rabat w związku z takimi opóźnieniami to pani parsknęła pod nosem powiedziała że w tej firmie nie ma rabatów…..Szczerze nie polecam nikomu żeby być tak obsłużonym….
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry