Widok

...

Sklepy mediamarkt kilka dni przed promocją "bez vatu " podwyższają ceny towarów tak że w promocji jest dużo mniejszy rabat a czasem minimalny ..i!!. Miałem upatrzony telewizor lcd który kilka dni przed promocją zdrożał z 3400 na 3900 skandal a następnie staniał nie o 22% bo tyle wynosi vat od towarów tylko jakieś 17 %. Odradzam omijajcie te sklepy z daleka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zastanawia mnie, czy Twój sposób obliczenia przysługującego w ramach promocji rabatu był właściwy. Pamiętaj, że 22% o którym mowa obliczane jest od ceny netto, a nie odejmowane od ceny brutto. Więc od wspomnianych przez Ciebie 3900 należałoby odjąć 703,28, co stanowi wartość podatku Vat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dla przeciętnego klienta nie ma cen netto jego one nie interesują dla niego są ceny które widzi a nie jakieś tam netto. Poza tym byłem ostatnio w tym sklepie i UWAGA telewizory znowu staniały. Pewnie przed następną promocją znowu zdrożeją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma mozliwosci takiej by ktos podnosil cene w tak duzej sieci. Dlaczego ?? bo ludzie to nie idioci i badaja ceny nonstop, jak nie klienci to konkurencja ktora robi analize rynku.
Sposob obliczania % w naszym spoleczenstwie tez pozostawia wiele do zyczenia bo 80% ludzi nie potrafi tego zrobic z kalkulatorem w dloni a pozniej maja pretensje. Sam jak kupowalem cos na takiej wlasnie promocji wydzialem jak "ksiegowa" kloci sie na kasie ze zle jej "vat" podliczyli, dopiero mlody chlopak podszedl i objasnil pani jak to sie liczy te %. Zal i jeszcze raz zal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak w Media Markt, ale chciałem kupić zwykłą drukarkę i szukałem w Euro AGD, Media Expert, Tesco i w salonie komputerowym. Przez prawie miesiąc śledziłem ceny i okazało się, że niby promocyjne ceny były wyższe niż wcześniejsze ceny. Więc kolego anonimowy, sądzę że nie przejrzałeś wszystkich ofert może gdzieś było taniej.Następnym razem zastanów się co chcesz napisać i naucz się matematyki.
życzliwy Karol pracujący w wodociągach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry