Odpowiadasz na:

[*][*][*]

W dniu wczorajszym 17.06.2008 w skutek obrażeń odniesionych w wypadku motocyklowym zmarł tragicznie Mariusz Bielski, zawodnik K.S. Lechii Gdańsk oraz Legii Bazyliszek

W dniu wczorajszym 17.06.2008 w skutek obrażeń odniesionych w wypadku motocyklowym zmarł tragicznie Mariusz Bielski, zawodnik K.S. Lechii Gdańsk oraz Legii Bazyliszek

zobacz wątek
18 lat temu
~Bolek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry