[*][*][*]
W dniu wczorajszym 17.06.2008 w skutek obrażeń odniesionych w wypadku motocyklowym zmarł tragicznie Mariusz Bielski, zawodnik K.S. Lechii Gdańsk oraz Legii Bazyliszek
W dniu wczorajszym 17.06.2008 w skutek obrażeń odniesionych w wypadku motocyklowym zmarł tragicznie Mariusz Bielski, zawodnik K.S. Lechii Gdańsk oraz Legii Bazyliszek
zobacz wątek