Widok

....

Panowie z serwisu nie wiedzą po jakim przebiegu należy wymienić olej w silniku ( diesel) !!!!!
Zielonego pojęcia nie mają o klimatyzacji samochodowej!!!!
Zażądano dokumentów dotyczących mojej firmy bo chciałem opłacić fakturę przelewem!!!!. Kuriozum
Moja ocena
obsługa: 2
 
jakość usług: 2
 
czas realizacji: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zostawiłem tam służbowego Opla Vivaro na przegląd, miał trwać pół godziny, trwał... 1,5.. gdybym sam nie pofatygował się do pana z obsługi mógłbym posiedzieć z pół dnia.

Pan poinformował mnie o tym że wymiana podzespołów potrwa 3-4 h jako, że nie opłacało mi się wracać do firmy postanowiłem poczekać.. no i to był mój błąd czekałem 8 h. Po którymś razie upominania się o auto jeden z panów z obsługi powiedział, że koledzy właśnie pojechali testować samochód... ale za szybą widziałem auto, które stało puste na warsztacie...
Na koniec samochód nawet nie umyty, ostatni facet z obsługi bezradnie rozłożył ręce i szybko zabierał się do wyjścia. Dostałem kluczyki i plik dokumentów.

Jedną z usług była wymiana oleju oraz filtra, ale po niecałych 100 km. które przejechałem, zapaliła się kontrolka o braku oleju.. to jakaś parodia autoryzowanego serwisu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry