Widok

...

Tak jak w nagłówku. Główną wadą tej szkoły są nauczyciele starej daty, którzy uczą według starych nauk, często nie stosują się do tego co jest w materiale gimnazjalnym, który czeka nas później.
W tym roku zmienił się dyrektor, dobrze, że dodał parę plusów mojej szkole.
Szkoła została odmalowana, korytarze są teraz piękne, żywe kolory poprawiają nam samopoczucie. Zaplanowany jest także remont łazienek i zewnętrznego placu. Szkoła posiada na zewnątrz mały plac zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jest ono zabezpieczone, ale dalej wdają się tam uczniowie, którzy je dewastują.
Jeśli chodzi o nauczycieli, jest wiele wad.
Wicedyrektor szkoły jest nieodpowiedzialna. Nauczycielka historii, Brodowska - Jest zakręcona, jeden temat mamy czasami na dwóch lekcjach a potem obwinia nas - uczniów, o to, że przepadają nam lekcje.
Matematyczka to najgorszy nauczyciel wszech czasów. Wywyższa dzieci matek, które się jej podlizały. Wysładza ich imiona na lekcji.
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 2
 
bezpieczeństwo: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dobra szkoła

Jak czytam opinię to stwierdzam, że patologią to Ty " niby absolwencie" jesteś. Jak po skończeniu szkoły możesz wiedzieć o samopoczuciu w niej, po pomalowaniu kiedy już niechodziłeś do niej? - to po pierwsze. A po drugie: kadra nauczycieli jest bardzo dobra, nauczyciele przygotowują dla nas mnóstwo konkursów i zawodów w których można za darmo zgarniać nagrody i medale! Po trzecie: nauczycielka Pycińska bardzo dobrze uczy Matematyki i mamy ogromną wiedzę,a przy tym jest świetnym pedagogiem. Jest zaangażowana w konkursy i wycieczki.
Ty chyba z zazdrości to pisałeś!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Miła atmosfera

Do SP11 uczęszcza moje dziecko. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, życzliwe panie w świetlicy bogato wyposażonej, smaczne obiady o stałej porze. Szkoła po remoncie zadbana, czysta , kolorowa. Nauczyciele życzliwi, dużo się dzieje w szkole, jest basen, są wyjścia do np. Domu Sztuki, Kina, spotkania z ciekawymi ludźmi. Oby tak dalej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
pycińska dobry pedagog ? hahahahahahahah , nie no, dobre.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry