Widok

(....)

Witam z mojej inicjaywy aby nie isc na kolejne kino klasa 3 cia z gdyni pojechala na spektakl piotrus pan ,transport od przyjaciela super i dalej schody brak miejsc parkingowych dla autobusów ,mimo iz weszło 5 dzieci mniej mimo ze zaplacono za 5 wiecej jako opiekun niemiła pani bileter kaze kupic dodatkowy bilet bo nie wejde (mimo sygnałow od wychowawcy iz jedna osoba dojdzie) ,W przerwie tłumacze kasjerce o zaistnialej sytuacji proszac grzecznie o zwrot z paragonem a tu smiech iz polowe spektaklu obejrzalem i nic z tego .niczym kapo dwie panie nonstop krzycza i uspokajaja dzieci przeszkadzajac patrzec na scene ,aktorzy zle naglosnieni ,w fabuła nie trzyma sie kupy polecam muzyczny w gdyni a moja noga w miniaturze nie stanie
Moja ocena
repertuar: 1
 
nowości: 1
 
komfort: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A.....Gdziez o, aktorach z tamtych lat ?? 1958-1971 itd.Itp...To byly podwaliny tego co teraz.....Swietny zespol,swietnych rezyserow,swietnego zespolu ludzi kochajacego......Z calego serca ,sztuke lalkarska,nic ciiichutko, warto bylo,by siegnac pamiecia w te bogate zakatki, te wspomnienia bogate w jak wykopaliska...Archeologiczne. Milego odkrywania,dokopania sie ...Bardzo zdolnych aktorow,dzieki ktorych to pracy,byly pierwsze lokaty na festiwalach w kraju iza...Granica.... Hej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry