Jestem 21-latką z niedoczynnością tarczycy i aktualnie rozregulowaną gospodarką hormonalną właśnie dzięki uprzejmości i głupocie Pani doktor Ewie Stefanowicz-Kujawie. Dlaczego? Pani doktor zapisała mi nowe tabletki antykoncepcyjne bez żadnych badań!!! Mojemu mężowi kazała przeprowadzić badanie na HPV licząc sobie bardzooooooo dużą nadpłatę ponieważ normalnie badanie kosztuje 130 zł, a Pani doktor policzyła 200!!! Cena w ogóle nie miała wpływu na rozpoznanie jakichkolwiek problemów u mojego męża, zostało to po prostu na nas wymuszone!!! Po fakcie sprawdziliśmy ceny dlatego wiemy dokładnie... Pani doktor jest tylko łasa na pieniądze za wizyty, ponieważ gdy chcemy się umówić przez NFZ lub zasięgnąć porady telefonicznej Pani doktor ma pacjenta po prostu w dupie... Ale gdy nagle widzi 100 zł zaczyna być miła i nagle wszystko jest ok. Poza tym traktowanie mojego męża w trakcie wizyty było chamskie i bezczelne, ponieważ to ja jako pacjent powinnam decydować o tym kto i kiedy będzie w trakcie mojego badania!!! Pani doktor widocznie ma coś do ukrycia skoro nie można samemu jako pacjent podejmować decyzji o przebiegu wizyty.... Jesteśmy z mężem oburzeni i zdegustowani postawą Pani doktor, a