Widok

(..)

Oferta na gruponie:
2) 49 zł zamiast 229 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z modelowaniem, laserową rekonstrukcję włosa, ampułkę i wapozon,
3) 79 zł zamiast 270 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z modelowaniem i farbowanie lub
4) 99 zł zamiast 499 zł za strzyżenie, mycie, czesanie z modelowaniem, laserową rekonstrukcję włosa, ampułkę, wapozon i farbowanie.

ad2 cena 229zł
ad3 cena 270zł – skąd ta cena?
ad4 cena 499zł dodano do poz2 usługę farbowanie gdzie koszt farbowania wyceniono na 270zł !!!
Normalnie farbowanie w salonach można zrobić w cenie 50-100zł

W cenniku natomiast na http://pracowniafryzur.letnet.pl/fryzjerstwo.html – farba w komplecie ze strzyż i modelowaniem 70-149złł normalnie bez promocji.

Jak można tak oszukiwać ludzi? Widocznie można. Bardziej niebezpiecznym zjawiskiem jest, że rośnie nam liczba „mądrych” ludzi.
Szkoda, że na dowód screena nie mogę zrobić.
Moja ocena
Pracownia Fryzur kategoria: Fryzjerzy
obsługa: 1
 
jakość usług: 1
 
kreatywność: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam!!! Krzywo podcięte końcówki, mąż musiał sam poprawiać, bo przy rozpuszczonych włosach bardzo było widać. Grzywka też krzywo przycięta, musiałam sama poprawić, bo zostawiono mi z jednej strony pasmo włosów , które sięgało do brody- jakaś totalna pomyłka. Mam wrażenie, że Pani, która ścinała mi włosy- spieszyła się do domu.......
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry