Nie można odnaleźć hosta „SMPT”. Zweryfikuj poprawność wprowadzonej nazwy serwera. Konto: 'POP3', Serwer: 'SMPT', Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 11001, Numer błędu: 0x800CCC0D

taki z****ny koment jest zawsze gdy pisze do waszej z****nej sieci.

zwymiotowywać mi się chcę ballneciaże-znaczy ludzie będący na ciągłym haju.. Na Morenie będziesz miał 21Mb uploadu i 21Mb downloadu czyli bajka.Zero ściemy. Na Morenie mają łącze symetryczne, a na Chełmie, jeśli chodzi o download to jest to 1/4 prędkości czyli totalne bagno.

Czyli przy 21Mb downloadu (zawsze, o każdej porze dnia i nocy) będziesz miała 5-6 uploadu (zawsze, o każdej porze dnia i nocy).ale to na Morenie bo na Chełmie 1,11 Mb uploadu,czyli pierwotny stan umysłu ludzkiego, pozbawionego wszelkiej wiedzy, która może być nabyta dopiero dzięki doświadczeniu. tak samo jest z internetem na chełmie. wy bialneciarze nie nabywacie wiedzy poprzez wasze marne doświadczenie. dalej jest lipa towarzysze i towarzyszki. Jesteście AMATORSKA SIEĆ KOMPUTEROWA BIALNET po prostu bo na nic was niestać.Ale ,dlaczego nie publikujecie opini już od kilku dobrych lat bialneciarze? Ja się dobijam do Internetu