Odpowiadasz na:

Re: 100dniówka

Znow za rok matura.........

Cos mi to przypomina.
Tak kiedys mlodziez spiewala na poczatku wakacji.
No a potem w Non-Stopie.

Znow za rok matura.........

Cos mi to przypomina.
Tak kiedys mlodziez spiewala na poczatku wakacji.
No a potem w Non-Stopie.

zobacz wątek
21 lat temu
Manor

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry