Re: 100dniówka
ehh ..... nie mam wyjscia, przebaczenie musi byc - zgodnie z tradycja, wiec mozesz czuc sie rozgrzeszona :) amen.
ale smutno mi dalej..............Babcia wlasnie lepi uszka mniam ;)
ehh ..... nie mam wyjscia, przebaczenie musi byc - zgodnie z tradycja, wiec mozesz czuc sie rozgrzeszona :) amen.
ale smutno mi dalej..............Babcia wlasnie lepi uszka mniam ;)
zobacz wątek