Odpowiadasz na:

Re: 100dniówka

ehh ..... nie mam wyjscia, przebaczenie musi byc - zgodnie z tradycja, wiec mozesz czuc sie rozgrzeszona :) amen.

ale smutno mi dalej..............Babcia wlasnie lepi uszka mniam ;)

ehh ..... nie mam wyjscia, przebaczenie musi byc - zgodnie z tradycja, wiec mozesz czuc sie rozgrzeszona :) amen.

ale smutno mi dalej..............Babcia wlasnie lepi uszka mniam ;)

zobacz wątek
21 lat temu
Voitec

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry