Widok

100dniówka

Jeśli:
- masz 18-24 lata
- masz powyżej 176 cm
- masz garnitur lub masz skąd pożyczyć
- lubisz dobrą zabawę w doborowym towarzystwie
- chcesz się najeść za free
- jesteś komunikatywny i atrakcyjny,
to chodź z nami na studniówkę! Szukamy boskich chłopaków, których wszyscy będą nam zazdrościć! Napisz mejla i umów się na rozmowę kwalifikacyjną.
Asia & Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bach_a napisał(a):

> Eee......

Jak se scielesz tak sie wysypiasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rut napisał(a):

> czy Look by o to
> zapytał.

Jak juz atrakcyjna kobieta sie kwalifikuje to Look juz o nic nie pyta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widze,ze z choroba juz koniec jesli taki tekst napisalas w odpowiedzi Anty-emu.
Sam bym lepiej tego nie napisal.
Uwazam ze niektore rzeczy trzeba przezyc samemu a w tym wypadku nie wystarcza przezycia ucznia czy uczennicy.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczynki okazały sie jednak nuuudne.
typowe siksy którym zalezy tylko na zabawie bo mja jeszcze czas na wszystko...hehehe...naiwne...otwórzcie oczka bo matura za pasem a wy pstro we łbie macie...sianko i tyle..

niemniej jednak pomysł poszukiwania chopaka na studniówke nie jest zły ;)..moze trafisz no kogoś ciekawego ? fajnego ;) ?

tylko laski poszukiwaczki nudne okazały sie....;((..i formalistki - jakby ankieterkami były a nie ostrymi dziewuszkami z pazurkami lat 18

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczynki okazały sie jednak nuuudne.
typowe siksy którym zalezy tylko na zabawie bo mja jeszcze czas na wszystko...hehehe...naiwne...otwórzcie oczka bo matura za pasem a wy pstro we łbie macie...sianko i tyle..

niemniej jednak pomysł poszukiwania chopaka na studniówke nie jest zły ;)..moze trafisz no kogoś ciekawego ? fajnego ;) ?

tylko laski poszukiwaczki nudne okazały sie....;((..i formalistki - jakby ankieterkami były a nie ostrymi dziewuszkami z pazurkami lat 18

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rut napisał(a):


> 1. Może nie na forum, ale gdzieś indziej są faceci, którzy chcą
> przede wszystkim dobrze "wyglądać" i cieszyłoby ich, że
> dziewczyna wybiera ich właśnie z tego powodu. One mają taki
> popyt, więc może znajdą podaż.

Masz racje, ale w takim przypadku obie strony nie sa tak oficjalne przy stwierdzaniu tego....
A co do tego ze cos takiego istnieje to ja sie z tego powodu bardzo ciesze;) Jestem za tym by takie osoby sie wspolnie dobieraly.... Dzieki takiej sytuacji wszyscy sa szczesliwi...a w szczegolnosci Ja :)))


> 2. Z tymi proroctwami o popychadłach i seksualnych pogotowiach
> to nadinterpretacja.

Za nostradamusa sie nie uwazam, ale czy nadinterpretacja? .....sama powiedz, czy moje proroctwa nie maja duzej szansy by sie spelnic?


> 3. Czy z punktu widzenia psychologa taka właśnie reakcja, czyli
> wyśmianie i pokazanie wizji czarnej przyszłości, to dobra droga
> na pomoc w wyjściu z zagubienia?

Nie moge mowic jak to jest z punktu widzienia psychologa, ob takowym nie jestem. Moge powiedziec jak to jest z punktu widzienia antyspoleczniaka?:P
Mysle ze szansa poprowadzenia dla tych pan terapi, tutaj, czy wogule jest nikla....bo one nie zdaja sobie sprawy z proglemu jaki maja, i nie chca pomocy....
Terapia taka trwa dlugo i nie koniecznie jest pozytywna
Powiedzialbym ze te Panie potrzebuja kopa w dupe by zobaczyc ze popelniaja blad i sie zmienic...ale nieszczegolnie uwazam by ta terapie moglaim pomoc, bo nie wierze ze cokolwiek moze im pomoc....
Tak wiec z punktu widzienia antyspoleczniaka to tylko czysta przyjemnosc krytyki tych rozwydrzonych pannic. Nie lubie takich ludzi i tyle....



Co do nauczycielek to chyba nie zauwazylas pewnego okreslenia, ja mowilem o nauczycielkach z duzym stazem, ogolnie o nauczycielach a nie nauczycielkach... chodzilem do 5 czy 6 szkol i tam zawsze sie spotykalem z tym ze jak nauczyciel jest po 40stce, czy jest starszy, to ma juz tak nawalone, ze mysli ze uczniowie nie maja zycie prywatnego, mysli ze wszyscy musza sie uczyc jego przedmiotu bo on jest niezwykle wazny i bardzo pomocny w zyciu....oni nie zachowuja sie jak normalni ludzie. Raz tylko w LO mialem kontakt z nauczycielem polskiego ktory byl sporo po 50 i mial dobre podejscie do ludzi....Tak przy okazji, to ten nauczyciel mial dokladnie takie samo zdanie jakie ci teraz podalem;)
Co do mlodych nauczycielek to one sa fajne;) One przychodza do szkoly i chca nie tylko kogos nauczyc, ale takze pomoc w innych sprawach, interesuja sie czlowiekiem, i wtedy mozna powiedziec ze szkola uczy i wychowuje....ale to ma male znaczenie bo z czasem uczniowie pokazuja tym nauczycielkom ze traca czas.... i robia sie z nich osoby ktore przestaja widziec ucznia i widza tylko swoj przedmiot, kazdego ucznia traktuja jako potencjalnego wroga przedmiotu ktory nauczaja.....
Tak bylo przynajmniej za moich czasow....bo z tego co widzie teraz to dzieciaki sa powalone, sa tak spaczone juz w mlodzienczym wieku ze az sie gadac nie chce.... pamietam ze to co robili najgorsi uczniowie w zsz teraz robia dzieciaki z podstawowki, i to jest na porzadku dziennym...moglbym napisac dlaczego tak jest ale to juz temat na inny dlugi watek ktorego i tak nikt by nie czytal ;)

> Nauczycielki w przeważającej większości mają mężów
> i też nie rozumiem skąd podejrzenie, że są bardziej niewyżyte,
> czy spragnione bylejakiego faceta.

Tego nie napisalem i nie mam takiego podejscia...uwazam ze te nauczycielki po wyjsciu ze szkoly sa dosc znosne;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszę się wtrącić.
Anty, współczuję, że na ogół trafiałeś na schizoli w szkole,
ale to nie daje ci prawa tak brzydko uogólniać.
Jeśli już mam uznać, że starsze nauczycielki mogą być dziwne,
to tylko przez wzgląd na okres przekwitania, który zaczyna się u nich między 40-tką a 50-tką.
Ale wtedy większość kobiet może być nie do zniesienia.
Poza tym praca z młodzieżą wymaga cholernie silnej psychiki,
więc NIEKTÓRYM może coś wysiąść po latach...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz pewna...doskonaly nie jestem i zawsze uogolniam...jakos nie czuje sie z tym zle;)
A takie usprawiedliwianie okresem przekwitania czy miesiaczka to dla mnie jest smieszne, kazdy ma gorsze dni, ale to nikogo nie usptawiedliwia, ja wtedy staram sie ludzi nie wkurzac....


> Poza tym praca z młodzieżą wymaga cholernie silnej psychiki,
> więc NIEKTÓRYM może coś wysiąść po latach...

No to samo napisalem, tylko Ty w swoim geniuszu ujelas to w jednym zdaniu a ja sie nameczylem na kilkanascie linijek....chyle czola:))
....moge dodac tylko ze tym niektorym to tak bardziej a niektorym ot tak mniej bardziej, ale ogolnie to prawie wszystkim:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, Anty, moja wypowiedź o nauczycielkach komentowała Twoje słowa i przy okazji także tę rozmowę Looka z dziewczynami:

> Asia napisał(a):
>
> > A co do naszych profesorek to bez studniówki zapraszam do
> tej
> > bandy niewyżytych, zgorzkniałych i brzydkich kobiet... Pewnie
> > zachwyciłaby je wiadomość, że ktoś o nie pytał i wszystkie
> > byłyby Twoje!

Look napisał(a):
> Niewazne, ze brzydka, czesto to jedynie sprawa gustu, aby tylko
> poglady polityczne miala wlasciwe.
>
> Taka niewyzyta i zgorzkniala, wiadomo dlaczego. Nastepnego dnia
> jak fryga chodzi.

To tam była mowa ogólnie o nauczycielkach (bez precyzowania wieku) i ich niewyżyciu.
Wracając jeszcze do Twojej opinii o tych ponadczterdziestoletnich. Wiesz... im trudniej znaleźć się w obecnych szkolnych realiach, bo pamiętają zupełnie inne (chyba zdrowsze) relacje i prawa uczniowsko - nauczycielskie. Jednak tak się składa, że mam w tej branży dwie siostry i dwie bliskie koleżanki i znam ich sposób myślenia. Ostatnio nawet jedna z nich stwierdziła, że na pewno załatwiłaby mi pracę w szkole, tylko powinnam dorobić kurs pedagogiczny. Czytając Twoje zdanie, wychodzi na to, że się nie nadaję. Ale też sama nie rwę się do tego.
lubię cyfry i litery
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czym sie rozni szkola od zakladu psychiatrycznego?
W tym drugim przynajmniej obsluga jest normalna


TO chyba komentuje wszystko ;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm....jezeli stodniowka nie wypali to zawsze mozna oblad mature, i rok, i pojsc na kolejna:P
Moze za rok na forum kogos znajdziecie dla siebie:D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znow za rok matura.........

Cos mi to przypomina.
Tak kiedys mlodziez spiewala na poczatku wakacji.
No a potem w Non-Stopie.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobniez teraz matura ma byc w styczniu czy na poczatku lutego....i nici z kwitnacych kasztanow...wieloletnia tradycja przerwana przez urzedasow...wrrr
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam partnerki do ślubu :) prosze sie nie smiac, to poważna oferta ;)

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Voitec napisał(a):

> szukam partnerki do ślubu :)

A moze do zamazpojscia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje zrobic to w nowym watku, ja juz mam tytul "szukam zony jak szalony"
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ich nie trzeba szukac.
One same nas znajduja.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Ich nie trzeba szukac.
> One same nas znajduja.


Jak z reklamy horroru...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o juz wiem chyba zostane PROSTYTUTKIEM (co by nie było kpin z mojej bystrości takie cos znalazłem na jednej ze stron www.)szukam pani która chciała by mnie utrzymywać, dawać mi pieniadze, kupić samochód itd. telefon...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pomyliles nazwy.
To o czym piszesz to utrzymanek.
W nowomowie- korzystajacy ze sponsoringu.


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0