Widok

100dniówka

Jeśli:
- masz 18-24 lata
- masz powyżej 176 cm
- masz garnitur lub masz skąd pożyczyć
- lubisz dobrą zabawę w doborowym towarzystwie
- chcesz się najeść za free
- jesteś komunikatywny i atrakcyjny,
to chodź z nami na studniówkę! Szukamy boskich chłopaków, których wszyscy będą nam zazdrościć! Napisz mejla i umów się na rozmowę kwalifikacyjną.
Asia & Asia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz racje ! starsi tez sa OK ! .............. moja Babcia jest OK ! :D

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i co? nie ma chetnych panien do ożenku ? co za baby :(

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale co z Twoja Babcia?? hehe

Zimowe zumky yeah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bez przesady , za duza roznica wieku ale energii ma tyle co niejedna 18tka :P smiga po domu jak wiater i obiadki podaje takie, ze palce lizac...........gdyby byla mlodsza to kto wie...........ale jest moja kochana Babcia i tak zostanie :)

ktora kobietka chce miec fajna Babcie? no ktora?

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadna? :(

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Badz bi, podwoisz swoje szanse :D
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kce miec fajna babcie!!!!!!- pod warunkiem ze umie bardzo, ale to baaaaardzo smacznie gotowac. wtedy moze mnie zaadoptowac. tzn babcia moze:)))))))))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Musi jeszcze robic na drutach...takie fajne czarne golfy, i szaliczki i czapeczki....moze nawet rekawiczki i skarpetki

Musi koniecznie miec kruche ciasteczka i pierniczki w takich kolorowych puszkach

Musi....


Ech....
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja babcia jest na topie i nie robi na drutach ! jak cos chce to idzie do sklepu i kupuje ;)

co do obiadkow ........... ło jezu poezja - tyle o nich powiem :)

Kiedyś ktos mowił o tych obiadkach ............

Babciny obiedzie, Ty jesteś jak zdrowie, jakiś jest pyszny ten sie dowie, kto Cię jadł ! :P

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakaś moda na Mickiewicza zapanowała.
I to w wątku dla maturzystów.
Niech pamiętają!;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, Anty, ja bylam pierwsza!!!!!! jak to tak mozna forumowiczce robic konkurencje. to nie fair!!! buuuuu:(((((((((((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale to nie konkurencja, ja wole dziewczyny/kobiety :) Wybacz Anty - ale Twoja oferta zostałą odrzucona.


hmm czy tu sie liczy kogo ja wole czy chodzi tylko o Babcie? ;>

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uff, to sie troche uspokoilam;) jeszcze by mi tu brakowalo jakbyscie z Antym sie dobrali i uciekli..razem;P hmmm......no chyba ze byscie mi zostawili Babcie- wtedy bym sie moze i wysilila na troche tolerancji;-)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Voitec ale ja moja oferte skierowalem do babci:P Ja tez wole kobiety;)

Jednak jakby nie patrzec to whatever byla pierwsza.

Wygralas, babcia jest Twoja
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ej no wolne zarty ! Babcia jest moja to po 1 moi drodzy :) Ja nie wystawilem Babci na licytacje ale to była tylko przyneta, a glownym łowem mialem byc ja ! a tu co? nikt nie mnie nie chce, kazdy tylko o tej Babci :( a miało byc tak pieknie............

ehhh ........

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiesz,teraz dziadostwo ma wziecie i powodzenie.:))))))))))))))


Powyzej to tylko moje zdanie.
Nie wszyscy musza sie z tym zgadzac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
biedny, zaniedbany Voitec;-)))) to zrobimy tak- ja do babci na obiadek sie wbije, babcia oceni (juz ja wiem ze babcie maja zawsze racje i sie ich sluchac trzeba) i jakby co do moze Ciebie tyz kiedys zaprosi. Chociaz znajac mnie i moj urok osobisty, to babcia juz dla Ciebie czasu nie bedzie miala i zostaniesz na lodzie;PpPPPPP
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:> ale Ty jestes whatever...... ;( taka niedobra, nie kochajaca i nie wspolczujaca.........ale jestes :( .........

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a teraz udajesz ze nie widzisz :(

.... Carpe Diem ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja zabieram wpis nr 99...
...Remember the jester that showed you tears...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0