Widok

20lat pracy w handlu i mam dość.

J/w prowadziłam swoj sklep, pracowałam w Galeriach Handlowych, małych sklepach osiedlowych. Przerobiłam wiekszosc branż. Jestem dobrym sprzedawcą, dobrym doradcą. Ale juz mam dośc handlu . Praca 6 dni w tygodniu i godziny wykanczają. Bardzo bym chciała pracować pon - pt.
Ale jak zmienić po tylu latach branżę, co mogła bym robić, bez kasy na szkolenia.
Byłam w UP to odrazu stwierdzili ze z takim doświadczeniem to tylko do sklepu ,odrazu mi pracę proponowali w Markecie :(.
Na żadne unijne kursy sie nie łapię.
Czy tylko sprzątanie mi zostaje? Macie jakies pomysły? Moze ktos był w podobnej sytuacji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, ja 23 lata w szkole i mam dość. Póki co, szukam dodatkowej...Nie piszesz o kwalifikacjach, może jednak jakaś biurowa? Albo przedstawicielka handlowa? Szukaj na dryg_pl lub pracuj_pl, nawet na trojmiasto.pl są ogłoszenia.
Nie traćmy wiary, że się uda. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0


Sprzątanie w ramach własnej działalności to nie jest taki głupi pomysł. Chętnych jest sporo na takie usługi, a ceny nie są małe. Zastanów się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro tak to najwyższa pora zmienić prace :) Z własnego doświadczenia jeśli oczywiście bierzesz taką opcję pod uwagę polecam poszukać pracy za granicą np na pracawue bo tam masz oferty z całej Europy prawie nie tylko z konkretnego kraju no i dużo takich gdzie nie trzeba znać języka. Zaczniesz zarabiać w innej walucie niz PLN to zaczniesz mieć satysfakcję z pracy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałem to samo ale po kilku latach, a nie 20.
Próbowałem różnych szkoleń i kursów, aż/dopiero po 2 latach znalazłem to co lubię i z uśmiechem idę do pracy.
Jednakże mieszkając w Polsce by mi się to nie udało. Dzięki pracy za granicą miałem możliwość próbowania/wydawania kasy, wyciągania wniosków i układania dalszych planów.

Nie wiem jak jest obecnie w PL. Może dofinansowanie? A może praca od 0 w nowej branży? krok po kroku. Ważny aby się nie poddawać, bo koniec końców warto. Pozdrawiam i 3mam kciuki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry