Odpowiadasz na:

26x?.?

Witam!

Niedługo będę kupować nowe opony i zastanawiam się nad rozmiarem 26x2.2 - 2.25. Nigdy wcześniej nie jeździłem na oponkach szerszych od 2.1 i tak się zastanawiam czy będzie... rozwiń

Witam!

Niedługo będę kupować nowe opony i zastanawiam się nad rozmiarem 26x2.2 - 2.25. Nigdy wcześniej nie jeździłem na oponkach szerszych od 2.1 i tak się zastanawiam czy będzie lepiej?!? Chodzi oczywiście o górala i jazdę po naszych ukochanych trójmiejskich lasach + sporadyczne starty w lokalnych imprezach MTB. Co o tym sądzicie? Jakie są Wasze doświadczenia i odczucia przy jeździe na szerszych oponach w porównaniu z węższymi?

Pozdro!

zobacz wątek
18 lat temu
Barry

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry