Widok

27.01.2019 Sobieszewo, ALMA,

Kto tam teraz jest aż się boję jechać tyle się naczytałam, a jakie pokoje są najlepsze może jakaś podpowiedź. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wróciłam we wtorek z sanatorium. Pokoje sami dobierają. Jest nowa część i stara. Ja miałam pecha i trafiłam na stary więc łóżka pozarywane i wykładzina tragedia ale przeżyło się jakoś. Nie jest tam tak najgorzej... Obiady też ok tylko czasem małe porcje. A zabiegi nic mi nie pomogły niestety. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc Gabi, czy przypadkiem nie jedziesz 27.01 ale 2020? bo ja na ten wlasnie turnus sie wybieram i tez mam sporo watpliwosci. Ale z tego co widze to wiele negatywnych opinii jest starych(rok, dwa temu), teraz jak widze na stronie Almy to byl tam jakis remont, wiec jest szansa ze nie bedzie dramatu. Troche zad*pie, ale biore samochod zeby mozna bylo sie gdzies wyrwac czasem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam też wybieram się 27,01,2020, też mam mieszane uczucia po przeczytaniu wielu opinii ja jadę z ksawerowa koło pabianic jest to mój pierwszy wyjazd do senatorium zamierzam jechać samochodem blisko gdańsk,gdynia jest co pozwiedzać no chyba że zawieje i zasypie hehe wtedy jadę pociągiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestesmy teraz w Almie. Jest w porządku, proszę się nie obawiać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Byłam wrzesień/październik 2019 nie jest źle. Jak będzie wam się nudziło to w bursztynku jest jacuzzi, sauna i bilard. To jest kawałek za Alma w kierunku morza.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam latem. Nie jest to hotel 5* ale nie jest źle. Tylko Sobieszew to dziura i myślę że zimą nie ma tam za wiele atrakcji. Ale jest dobre połączenie z Gdańskiem także i wolny czas można spędzić inaczej. Moim zdaniem miejsce super do wyciszenia się. Las, morze jest gdzie spacerować. Ośrodek też jest ok. Jedzenie dobre. Terapeuci mili ,a szczególnie Pani Ola. Też miałam obawy po przeczytaniu opinii ale większość jest przesadzona i piszą ja ludzie którzy oczekują luksusow i darmowych wariacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tez jadę 27.01.2020 i jest to mój pierwszy taki wyjazd , nie wiem co zabrać i wogóle jak to będzie. A orientujecie się czy można na weekendy brać przepustki ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój tato jest właśnie w almie nie jest tak źle jak niektórzy pisza przepustki można brać i jechać na niedziela do domu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej ja tez jadę na ten turnus i tez się trochę martwię jak to będzie , a ty skąd bedziesz jechac ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o kontakt p.Dorote która będzie 27.01.2020 w Almie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cześć DO9rotko ja będę już 26 w niedzielę, może byś chciała dzielić zemną pokój,a ty jesteś z daleka niewiem czy ci odpowiada .odpisz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to jest bardzo fajny pomysl, mysle ze trzebaby to zglosic w przyszlym tygodniu do Almy zeby im nie robic w dniu przyjazdu zamieszania.
Ale moze zeby sie upewnic ze sie dogadamy przez te 3 tygodnie, zadzwon prosze do mnie 668-45-87-53
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny czy mogę być z Wami w pokoju bo samemu to nudyDarek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny czy mogę być z Wami w pokoju bo samemu to nudyDarek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tam nie ma pokoi 3 osobowych z tego co wiem... ani koedukacyjnych (przynajmniej oficjalnie)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć Gabi , a ty skąd jedziesz? Bo ja też jadę 1 raz i też się obawiam???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam blisko jestem zRedy koło Pucka będę w poniedziałek rano Elo niedzielę 26 gdyż będę w Gdańsku u córki to nie bardzo będzie miał w poniedziałek kto ze mną podjechać, mąż w pracy. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy ktoś wie czy na weekendy można brać przepustkę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można śmiało.Tylko trzeba iść pierwszy raz do ordynatora,póżniej do lekarza prowadzącego, i tyle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Andrzej, Witam, jestem z Olsztyna, a jadę z Warszawy samochodem w poniedziałek rano :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sobieszewo

Alma Sobieszewo 16.08.2023 (3 odpowiedzi)

Może ktoś jedzie własnym autem z Mazowsza . Chętnie się zabiorę I podzielę kosztami

Alma (182 odpowiedzi)

Opinia z Forum nasze sanatorium.pl Dertieen » 23 cze 2017 23:21 Czas na małe podsumowanie. Jesli...

Turnus 10 września (6 odpowiedzi)

Hejka czy ktoś się wybiera na turnus 10 września ?

do góry