Widok

27.06 zamknięcie ulic gmina Szemud

Kolejny wyścig rowerowy....
https://www.gfseries.pl/pl/wydarzenia/GFGdynia#edit-group-tab-5
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Informacje sa tylko w Gdyni. U nas brak.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pewnie będą w piątek o 15
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A gdzie informacja o objazdach. Znowu jesteśmy więźniami Gdyni.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozumiem , że komercyjny organizator imprezy , czyli se group sp. z o.o. płaci mieszkańcom za te utrudnienia ?? Bo jak nie , to niech spadają na drzewo ..
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest bezprawie , jak prywatna firma moze blokowac tysiace ludzi w wolna niedziele , zasr*na wladza z gminy szemud na to pozwala
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mam obowiązku codziennie wchodzić na stronę gminy aby sprawdzać czy są jakieś informacje. Zawsze były poobklejane słupy przy drodze kilka tygodni w przód. Akurat na tę niedziele zaplanowałem sobie od rana objazdówkę po naszych drogach. Nie ma żadnego cwaniaka który mnie zatrzyma i uniemożliwi jazdę samochodem. Jak chcą mnie zatrzymać w domu to niech prywatny organizator wypłaci odszkodowanie. Oj będzie w niedziele gorąco, i to nie za sprawa upałów. Mam strasznego nerwa na to co tutaj się wyprawia,
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

No akurat. Spacerkiem .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś pojawiły się informacje o zamknięciu na tablicach przy DW218
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Drogowy horror czas zacząć! Kto na to pozwala? Impreza prywatna. Pozamykane publiczne drogi i zangazowana Policja i Staż Pożarna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sprzatnie ktos te bidony ktore leza w rowach w koleczkowie ? Moze wojt zrobi sobie druga wycieczke objazdowa skoro pozwala na te smiecenie przez pseudo kolarzy i wezmie ze soba teraz worek na smieci?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprzątali od razu po wyścigu. Jechał bus i zbierali.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zaraz Ci odpisze , cytuje ze strony szemud na fb,

Najlepszym podsumowaniem wycieczki jest obiektywny komentarz operatora kamery:
"Informacja była w Lesoku oraz w na fb podszywającym sie pod organ gminny jako Gmina Szemud. Cóż może Gmina powinna jeszcze rozplakatować wydarzenie ale jakoś żeby rozprowadzać nieprawdziwe informacje wszyscy o wszystkim wiedzą a gdy mowa o źródłach to nagle odwagi brak. Nie chce tu być ani za ani przeciw ale ja byłem z kamerą na tej wycieczce i powiem jedno nieobecni nie mają głosu tyle warte ich krytykanctwo co odwaga skonfrontowania sie. Łatwo oceniać gdy siedzi sie w domu i nie rusza za przeproszeniem tylka i wyraża na tematy o których nie ma sie pojęcia. Te słowa kieruje oczywiście do tych co maja na forach najwięcej do powiedzenia. Tyle w temacie."

hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wojtowy trollu jak lubisz ruszac cztery litery to posprzataj ten bajzel po tych rowerzystach.

hehe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Najwidoczniej po lebkach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I znowu nam drogi pozamykają:
https://szemud.pl/aktualnosci/wyscig-kolarski-ironman-utrudnienia-w-ruchu-w-dniu-8-sierpnia-br.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję wywiesić na drzewach obwieszenie, że Ironman będzie miał utrudnienia bo w tym dniu będzie odbywał się normalny ruch na drogach publicznych ... ;-) Żeby nie było , że nie wiedzieli .. ;-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja sr*m na te ich zakazy i normalnie przejade przez te ich tasmy , najwyzej niech mi milicja mandat wlepi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W sumie czy mogą wlepić mandat jak przejdziesz przez taśmy? Tak naprawdę musieli by wszędzie znak zakaz wjazdu ustawić;d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wlasciwie to nie wiem czy jest jakas podstawa prawna do wystawienia mandatu, bo watpliwym dla mnie jest to , ze zamykanie ulicy jest zgodne z prawem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Bojano

Muzyka biesiadna (45 odpowiedzi)

Witam 12.05 od piatku slychac w nocy muzyke biesiadna co sie dzieje ????

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Lista afer Ryszarda Kalkowskiego (108 odpowiedzi)

W związku z licznymi wątkami, w których pojawiają się różne informacje, potwierdzone lub nie,...

do góry