3 Siostry

Kluby, dyskoteki Restauracje

Sopot, Powstańców Warszawy 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
kaktus - opinia wątek zamknięty obsługa ma gdzieś klienta. Dla nich liczą się tylko podejścia do baru, a nie...
~kaktus
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 listopada 2019

Świetny klimat wątek zamknięty Świetny klimat fajna atmosfera polecam na pewno bardziej w tygdoniu na piwko...
~Anka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 grudnia 2018

Omijać szerokim łukiem! wątek zamknięty jeśli Wam zdrowie i życie miłe omijajcie to miejsce szerokim łukiem....
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

polecam! wątek zamknięty Najlepsza, domowa atmosfera :)
~BEATA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

Ostatnio jak zwykle beznadzieja wątek zamknięty Ogólnie beznadzieja. Tłok, oblewanie browarami, para tłuków na "bramce"....
~Roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Obsługa beznadziejna wątek zamknięty Obsługa do poprawy bo sam klimat klubu jest świetny. Bezczelność i arogancję...
~Ewelina K
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 grudnia 2017

cudowne miejsce wątek zamknięty Miła obsługa, ciekawy wystrój a w piątkowe i sobotnie wieczory, podczas...
~Natalia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 lipca 2016

Brardzo miło tu wpaść, za dnia jak i nocną porą wątek zamknięty Bardzo miła obsługa za barem. Nie przewracają oczami, chętni do pracy,...
~kasia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 września 2015

opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zawiedziona brakiem kultury właścicielki lokalu „Trzy...
~kinga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

I don't care, I love it! wątek zamknięty 3siostry to objawienie w Sopocie: super wystrój (ukochane szpilki na suficie,...
~san
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 stycznia 2014

Sopocianka wątek zamknięty Witam Mam przyjemność przechodzić kolo tego lokalu codziennie i co mnie...
~Malina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2013

fajny lokal wątek zamknięty co jakiś czas zaglądam do trójmiasta, w sobotę pierwszy raz zajrzałam do...
~ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

To jakaś pomyłka!!!! wątek zamknięty Lokal zużyty jak ktoś wcześniej napisał,to delikatnie powiedziane.Brudo i...
~gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

Moje ulubione miejsce... wątek zamknięty Moje ulubione miejsce...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 września 2012

Bardzo mi się podobało :) wątek zamknięty Ludzie normalni, bez zadzierania nosa, muza superowa, bo różna. Klimat...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

Super wątek zamknięty wszystko świetne, zgadzam się z przedmówcami, ale dodatkowo jeszcze te...
~Sop
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

JEST SUPER wątek zamknięty Atmosfera i obsługa na szóstkę!!! Gorąco polecam
~monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 maja 2012

najlepsze miejsce w Sopocie wątek zamknięty tak przyjaznej atmosfery, miłej obsługi i fajnego klimatu nie ma żadne inne...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

Wielki pozytyw wątek zamknięty Miejsce wygląda na powiedzmy "zużyte",ale to właśnie nadaje klimat. Zero...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 października 2011

Tylko 3 SIOSTRY !!! wątek zamknięty DJ Ziętek i wszystko na ten temat. Bez ciasnoty jak w Absyncie czy Spatifie....
~Jachu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
39

postów

34

wątków

do góry