Widok

3 razy na nie

po 1. Zimno jak cholera. Po wyjściu z kabiny musiałam szybko się ubierać. Różnica temperatur zbyt duża. Wychodząc z ciepłego solarium na temp. 15, to raczej nie jest dobre.
po 2. Jedna kobieta obsługująca recepcję siłowni + solarium. Zanim przyszła włączyć licznik poczekałam sobie z 10min.
po 3. Będąc już w kabinie tylko oczekiwałam kiedy się rozpadnie, maszyna wydawała dziwne odgłosy. Poza tym moc tego solarium już raczej po terminie. Nie grzało prawie wcale, chociaż wchodziłam po kobiecie, która była na 10min!
po 4. Za kwotę jaką zapłaciłam mogłabym iść do przyzwoitego miejsca, gdzie klient jest szanowany, a usługi są świadczone jak powinny.
po 5.! ONI NIE CZYSZCZĄ KABIN! Niby w pomieszczeniu stoi płyn i chusteczki, ale chyba są zdania- jak chcesz, to sobie posprzątaj zanim wejdziesz. Tragedia.

Wchodząc tam już obawiałam się, że tak będzie, ale myślę: "nie przekonam się, póki nie skorzystam z usług".


Mój pierwszy i ostatni raz.
Moja ocena
Akademia Fitness i Centrum Odnowy Biologicznej FIT ZONE kategoria: Solaria
obsługa: 2
 
czystość: 1
 
wyposażenie: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hej Jotuśka co ty pieprzysz wychodząc ze solarium muszę otwierać dzwi bo bym się udusiła tak jest gorąco no chyba że leżysz dwie minuty to dziwisz się że jest ci zimno łóżka aż się błyszczą są tak czyste fakt nikt ich nie myje na bieżąco ale mi to odpowiada bo i tak sama sobie myje po swojemu każdy czysty człowiek powinien sam myć wiedząc jak to umył żeby swoje ciało położyć na czyste łóżko nikt ci tak nie umyje jak ty sama polecam leżące łóżko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Kaśko sama "pieprzysz"! Jeśli nie przeszkadza Ci fakt, że łóżka nie są myte na bieżąco ... cóż, Twoja sprawa, tego komentować nie będę. Mi natomiast przeszkadza brud i nieporządek. Płacąc za opalanie płacę również za czyste łóżka i wymagam, by takie właśnie były. Sprzątanie to, powiem dosadnie, psi obowiązek pracowników, za to mają płacone.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż...byłam tam ostatnio 6 lat temu i jak widzę nic się nie zmieniło... Zimno jak było tak jest widzę. Kiedyś to panie fryzjerki włączały solarium a teraz recepcja?no no. Jeszcze lepiej... Też kiedyś sobie leżałam i czekałam na akt łaski uraczenia między czesaniem a strzyżeniem... Dalsza opinia przekonała mnie tylko,żeby jednak tam nie wracać/Dziękuje za tą opinie. Pozdrawiam. a właścicielom radzę czytać wszystkie opinie na forum bo są b.trafne.pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry