Widok

365 dni

365 dni Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: 365 dni.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardziej pustego dawno nie widziałam

Film pusty, nudny, naiwny wręcz infantylny... Dialogi żałosne... Kpina z widza
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bardzo dobry romans ...

Teraz czekam na Zenka
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 14

Traktuje się nad jak d**ili od gdzieś 30 lat!!!

Polskie kino upadło wraz z upadkiem poprzedniego systemu. Jakby nie patrzeć poziom tamtejszych filmów bije na głowę obecne, durne pełne coraz większej liczby wulgaryzmów, przemocy, sikającej krwi i oczywiście seksu. Nawet w proponowanym mi (jak mi się nie podoba to "arcydzieło" pani Lipińskiej) Smoleńsku też była zupełnie bezsensowna scena seksu... No i oczywiście zapomniałem jeszcze o czwartym obowiązkowym elemencie oprócz wulgaryzmów, przemocy i seksu - d**ilne poczucie humoru dla upośledzonych umysłowo i co najważniejsze upośledzonych etycznie. nic dziwnego że polskie kino jest w takim stanie gdy na stolcu wśród "elyty" reżyserów w kółko kręci się paru "geriatryków wzajemnej adoracji" jak Machulski albo Bromski i taki Machulski może sobie kręcić coraz to głupsze komedie dla coraz to głupszej publiki, a Vega może niedługo nakręci kolejną część Psów pt. "Kobiety Psów". Poziom absurdalnego i parologicznego poczucia humoru u tego ostatniego cynika przechodzi wszelkie pojęcie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Yýyyy...I tego. To chyba sarkazm?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Piękne zdjęcia. Świetna gra aktorska. Myślę, że nasz polski kandydat na Oscara!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niestety ogromne rozczarowanie.

Poza świetną muzyką, rewelacyjnie zagraną rolą Magdaleny Lamparskiej, dobrą grą aktorską Morrone i pięknym krajobrazem, to niezbyt wiele dobrego można o tym filmie napisać.
Brak fabuły, zero akcji, główna aktorka za bardzo kreowana na Panią Blankę Lipińską!
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7

Machulski i Vega w jednym worku?? No to mam zupełnie odmienne zdanie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobał mi się

Bardzo ładne obrazki, super muzyka, mega gorące sceny , dobrze dobrani aktorzy. Całość spójna, łatwo i dobrze się ogląda. Film nie daje o sobie zapomnieć ....
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 23

To fakt nie da się go zapomnieć, niestety....
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ciężko napisać coś pozytywnego, bardzo ciężko. Nie marnujcie czasu.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

Film trafia w marzenia niespełnionych księżniczek,

które też chciałyby, żeby komuś na nich do tego stopnia zależało, żeby przez rok starał się je w sobie rozkochać. Sorry girls, nie jesteście tego warte, żadna osoba nie jest.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 11

zgadzam się ze wszystkim. Film bardzo przyjemny w odbiorze, sceny erotyczne 1-sza klasa no i niesamowita ścieżka dźwiękowa. A poza tym to jednak historia miłości, choć jej początki są kontrowersyjne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

a jednak to nie jest film typu Grey. Kompletnie inny, choć podobnie jak w Greyu ma realistyczne sceny erotyczne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zostańcie w domu !

To powinno być w kategorii dramat i żenada roku .
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

serio?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aż strach się bać jaki w Twoim mniemaniu jest zły film.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dramat - dno i brak slow

Bylismy, przez przypadek, na tym filmie w piatek- dawno nie widzielismy nic tak slabego - dretwe dialogi, wrecz smieszne, slabe sceny erotyczne (bez emocji), caly scenariusz nieprzemyslany, aktorzy niestety tez bez polotu. Darujcie sobie!
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 7

Tak jak Metallica skończyła się zdaniem prawdziwych metali na Kill'em All

Tak Machulski skończył się na Kingsajzie albo Deja Vu. Killer albo Killerów dwóch obejrzałem raz i byłem potworni znudzony. Nie rozumiem jak w 90-tych latach wszyscy się tym zachwycali???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Vinci" był ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Filmy

Dzień objawienia (17 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Dzień objawienia . Przeczytaj o filmie.

Władcy Wszechświata (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Władcy Wszechświata . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

do góry