Widok

365 dni

365 dni Temat dostępny też na forum:
Opinie do filmu: 365 dni.

Przeczytaj o filmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Eeextra

Opinia jakby to był co najmniej jakiś ambitny film. Historia dzianego lalusia ktory kupuje sobie dziewczynke do seksu i ja molestuje. Czad. A autorka tego wszystkiego jest jakas nabotoksowana prostytutka.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Xxx

Dno i pięć metrów mułu. Prawdziwe g*wno. Szkoda czasu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Co to ma być?

Co to za badziewie jakiejś niedopieszczonej kobiety???
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Świetną recenzję tego filmu na swoim kanale you tube dał Tomasz Raczek- polecam wysłuchać każdemu!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Książka to nieporozumienie. Film rowniez
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lol

Co?
Co ty gadasz za bzdury xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Autorka

Autorka książki która tak reklamowała film i wręcz sama sobie dała Oskara niestety zablokowała na ig możliwość pytań i komentarzy wiec spodziewała się raczej takich opinii . Film dno i nie pomaga Włoch
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

A mi się podobał. Lekko i przyjemny do oglądania. No i ten charyzmatyczny główny bohater....
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

To kultura bydla i bydlo sie tym podnieca. Zenada
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny...

O wiele lepszy od ,,50 twarzy Greya". Już nie mogę się doczekać drugiej części.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Na tym polega "wolność" i "demo(n)kracja":)

Aby nie zadawać oczywistych pytań na temat zdrowia psychicznego autorki lub po prostu o jakość jej "tfurczości":)Ważnym jest aby kał z wierzchu wyglądający jak czekolada, która do tego jest rozreklamowana, się dobrze sprzedał:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kicz.

Słaby, zero akcji, jakiejkolwiek fabuły, bez tematyki, bez zakończenia, ogółem płytki, ani komiczny, ani tragiczny. Jaki romans? Tępy seks seksoholika.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Vega

Kocham Vegę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

mi też się bardzo podobał

no nie daje, nie daje . Niektórym dziewczynom tak się podoba , że chodzą na seanse po kilka razy. Coś w tym musi być. Film jest piękny wizualnie i muzycznie a główny włoski bohater może zdecydowanie zauroczyć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Promowanie kultury gwałtu...

Skandal!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Aleksandra pamiętaj

Kobieta bez bolca dostaje pie..lca.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Piękny film

Pokazuje jakie płytkie i łatwe są Polki zagranicą. Po co wyjeżdżają i jak ciężko tam pracują. Wspaniały przykład dla młodych pokoleń zagubionych instagramowych nastolatek ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nuda, nuda, nuda.

Nie polacam. Film tak nudny, że chcieliśmy wyjść z kina w połowie filmu. Zero namiętności i jakiejkolwiek romantyczności. Jeśli to ma być erotyk, to już wolę oglądać czeskie filmy. W nich jest więcej fabuły i wątków niż w tym filmie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Za cene biletów miałbym roczny pakiet premium w serwisie porno

Z lepszą grą aktorską
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pornhub jednak lepszy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Filmy

Dzień objawienia (17 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Dzień objawienia . Przeczytaj o filmie.

Za duży na bajki 3 (3 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Za duży na bajki 3 . Przeczytaj o filmie.

Ojczyzna (5 odpowiedzi)

Opinie do filmu: Ojczyzna . Przeczytaj o filmie.

do góry