Widok
Dla mnie rewelacja
Swietny film, aktorzy ktorzy zostali obsadzeni idealni. Jest dokladnie tak jak wyobrazilam sobie czytajac ksiazke wiadomo filmu nie mozna bylo zrobic 1:1 ale i tak super! Bylam 3 razy. A i czekam na serial, bo tam to Blanka bedzie mogla poszalec a my zobaczyc dokladnie to wszystko co w ksiazce.
i**oto
To nie ma nic wspólnego z kompleksami kogoś kto krytykuje takie puste filmy. Wystarczą mi za komentarz negatywne oceny większości ludzi którzy byli na tym czymś zwanym filmem. Tak samo jak recenzja Tomasza Raczka skutecznie odstręcza człowieka aby pójść na coś, co de facto zostało wyreżyserowane przez zmutowaną na twarzy i ciele odrażającą, autorkę "książki"