4 Łapy

Pielęgnacja zwierząt

Gdynia, Bohaterów Starówki Warszawskiej 16

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam serdecznie !!! wątek zamknięty Nim trafiłam do Pani Izy byłam w wielu salonach grommerskich , ale nikt nie...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Super,polecam! wątek zamknięty Malutki Bafi czuł się bardzo dobrze w salonie Pani Izy.Było to jego pierwsze...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lutego 2013

Pelen profesjonalizm,fachowe porady, cenne uwagi wątek zamknięty polecam gorąco ten salon przed Panią Iza spotkałam kilka Psich Fryzjerów i aż...
~Totilas
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 maja 2012

Roofie Dziękuje:) wątek zamknięty Z pełnym uszanowaniem polecam Zakład fryzjerski 4 ŁAPY. Obsługa pełno...
~Roofie
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 maja 2012

Monika - opinia wątek zamknięty Do Pani Izy jeździłam z labradorem, który niestety tragicznie zginął. Teraz...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 maja 2012

Czester wątek zamknięty W zeszłym roku adoptowaliśmy z mężem starego 72kg mieszańca całkowicie...
~Henryka i Wiesław
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

ZADOWOLONY PIORUN wątek zamknięty PODEJSCIE PANI DO NASZEGO HASKIEGO REWELACJA WIEDZA O RASIE KAZDEGO PSIAKA...
~KATARZYNA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

To na pewno nasz psi salon urody:) wątek zamknięty Polecam Panią Izę, ma podejście do psa, widać od razu, że lubi swoją pracę i...
~Wanessa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2011

Polecam wszystkim właścicielom 4łapków wątek zamknięty Do czasu spotkania Izy nie pozwalałam nikomu strzyc moich psów - obawiałam...
~Agata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 maja 2011

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Do Pani Izy poszłam z polecenia koleżanki. Mam pieska, który mnie niestety...
~Joanna i Fuksik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 31 stycznia 2011

Doskonale, fachowo i znakomite podejście do zwierząt wątek zamknięty Zdecydowanie polecam to miejsce każdemu właścicielowi pieska który wymaga...
~Natali
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 listopada 2010

zuza - opinia wątek zamknięty Salon fryzjerski p. Izy rewelacyjny. Mój pies zdobył 1 miejsce na wystawie,...
~zuza
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 września 2010

K...l wątek zamknięty Super salonik. Namiary dostałem od znajomej która trymuje swojego Westika u...
~Kamil
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

polecam wątek zamknięty ja również trafiłam do p. izy z moim z yorczkiem Tofikiem, polecam w 100%...
~Agnieszka D
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 grudnia 2009

Ja i mój piesek wątek zamknięty Trafiłam do p.Izy z moim Yorczkiem Toficzkiem dzięki opiniom na forum. Piesek...
~Zuzanna Niweiadomska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 listopada 2009

Zadowolenie w 100% wątek zamknięty Pani Iza ma rewelacyjne podejście do swoich małych futrzanych...
~ania3m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 9 lipca 2009

szczerze polecam! wątek zamknięty byłam z moim goldenretrieverem. pies piękny i pachnący, zupełnie...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 9 grudnia 2008

Andrzej Wilk - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowa obsługa. Super podejście do psiaków. Polecam. A jaka ładna...
~Andrzej Wilk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 września 2008

Polecam! wątek zamknięty Sympatycznie i profesjonalnie. Świetne podejście do zwierzaka minimalizuje...
~Marcin
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 września 2008

Gorąco polecam wątek zamknięty Miłe, przytulne miejsce dla każdego pieska. Profesjonalne podejście z wielkim...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 czerwca 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

45

wątków

do góry