Widok

50.Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Oliwie 2007

Opinie do imprezy: 50.Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej w Oliwie 2007, 29 czerwca 2007 - 24 sierpnia 2007
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

haha burritos xD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelacja

Zastanawiam się dlaczego cykliczna impreza skupiająca światowe gwiazdy jest tak słabo nagłośniona... Moim skromnym zdaniem powinno się nagrodzić organizatorów pomysł świetny....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szkoda że nie ma żadnych reportaży w tv z festiwalu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rzeczywiście taki festiwal powinien być bardziej słyszany nie tylko w całej Polsce ale również w całym świecie! Co temu przeszkadza? I dlaczego tako mało słychać o takiej imprezie w mediach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dlaczego nie ma ma transmisji?:(

skoro są treansmitowane msze św.z Katedry,to czemu chociaż te najlepsze koncerty organowe nie są transmitowane?
,a czy w ogóle są rejestrowane?
czy najlepsze koncerty /nagrane/mozna gdzieś kupić?!
czemu tak mało jest informacji o tych koncertach w mediach?
gdyby nie info z Portalu Trójmiasto,przy okazji przeglądania programu JD,NIC BYM NIE WIEDZIAŁ!:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o koncercie dody wszyscy zawsze wiedza ( nawet niezainteresowani ) a o tak oryginalnym festiwalu swiatowej klasy nawet plakatow w kolejkach nie rozwieszaja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobrze, że istnieją przypadki ...

Tylko przypadek sprawił, że dowiedziałam się o tym festiwalu! Dzięki temu mogę posłuchać chociaż tego ostatniego koncertu. I ku radości mojej Mamy, która właśnie przyjechała z zagranicy (gdzie zamieszkuje). Na zachodzie takie imprezy kulturalne są niezwykle nagłaśniane, transmitowane, rejestrowane, powtarzane, ..... . Nie rozumiem tej dziwacznej polityki. Koncerty (wulgarnej!) Chylińskiej, (głupiutkiej i płytkiej) Dody oraz im podobnych "artystów" są dłuuuugo i głoooośno reklamowane. A imprezy o wysokim poziomie artystycznym, ....... eeeech!!!! Czemu potem się czepiamy młodzieży, że jest taka, jaka jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wygrałam bilety

Własnie wygrałam bilety na finałowy koncert :) Jestem ciekawa jak będzie,mysle ze super. Na moim sluie grał kartet smyczkowy i organy i ciarki chodziły, ciekawe jakie wrazenie zrobi na mnie cala symponia?
Już nie moge siedoczekac :) Pozniej zdam relacje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

do góry