Widok

90-lecie Polskiego Lotnictwa

90-lecie Polskiego Lotnictwa Rozrywka Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: 90-lecie Polskiego Lotnictwa, 28 sierpnia 2008 godz. 12:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego w czwartek?

Szkoda tylko, że to wszystko odbywa się w dzień powszedni i do tego w południe, gdzie większość ludzi pracuje i nie ma możliwości udania się na pokazy lotnictwa:( Takie imprezy powinno sie organizować w weekend!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wooow

W końcu portal Trojmiasto napisał o czyś wcześniej, a nie po fakcie jak zwykle... a z tym czwartkiem południe to słaby pomysł, no chyba że adresowny jest tylko dla dzieci co wakacje mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No cudownie ! Moje gratulacje dla D-ctwa MW i Brygady Lotnictwa za wspaniały dobór terminu imprezy. Panowie, mam wrażenie, że robicie te pokazy tylko i wyłącznie dla siebie ! Kto organizuje imprezę tego typu w środku tygodnia !!! Podobno chcecie się utożsamiać ze środowiskiem Trójmiasta. Kiedyś podobne pokazy organizowane przy Bulwarze czy na lotnisku odbywały się w sobotę lub niedzielę i zawsze gromadziły tłumy widzów i entuzjastów lotnictwa przyjeżdżających często z odległych zakątków kraju.
Kto wpadł na taki genialny pomysł z czwartkiem ? Doprawdy to organizacyjna porażka :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fuszerka piknikowa

Szkoda ze ta inpreza byla malo ciekawa moze po 14 godz wiecej sie dzialo - wyszlem o14.12 godz . Miał byc desant skoczkow nie wiem kiedy a moze wiatr za mocny i odwołali . Myslałem ze maszyny beda latac ogladanie za bardzo mnie nie podnieca - no trudno. Jak na ta godzine to ludzi bylo calkiem duzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:/

Trzeba było napisać ze to wczoraj albo tydzień temu a nie w dniu pokazów wstawiacie info...a tak bym dzieci zabrał...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Brawo dla organizatorów. Bo w środku tygodnia w południe kazdy ma wolne i chętnie przyjedzie. Paranoja w typowo polskim stylu!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

moze nie kazdy pracuje

impreza super tylko szkoda że w czwartek nie każdy ma wakacje, a jak by zrobić w weekend to by więcej ludzi przyszło.Pomyślcie nastepnym razem przy robieniu takiej imprezy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"do redakcji"

pozniej nie mogliscie wstawic info o tym pikniku? chamstwo i goralska muzyka w jasny dzien na normalnie. JEstem zla, bo chetnie bym sie wybrala!! WRR
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Babie Doły

Wypożyczalnia samochodów (118 odpowiedzi)

Szukam dobrej i taniej wypożyczalni! Samochód będzie mi potrzebny na okres świąt.

do góry