Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gra w ping ponga Czy ktoś z was się orientuje czy można pograć w ping ponga w szkole nr 9 na...
~Ml
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lutego 2015

Badminton albo tenis stołowy - kto chętny? Witam, mam 31lat, jestem z Gdańska szukam kogoś do pogrania w tenista...
~Przemek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lutego 2015

Tenis stołowy na Przeróbce i okolice Witam, czy jest ktoś chętny do pogrania w tenisa stołowego na Przeróbce lub w...
~Olek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Tenis stołowy Gdynia Centrum Jezuitów Działki Leśne Cześć ! Szukam chętnej osoby z Gdyni Wzgórze lub Działki Leśne do gry w...
~maciekp
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 stycznia 2015

Jaka nawierzchnia pod kort tenisowy? Jaka nawierzchnia będzie dobra pod kort tenisowy? Planujemy na osiedlu...
~cejek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Okulary vs. soczewki Witam, wybieram sie do optyka po nowa pare okularow. Przy okazji chce sobie...
~Włodek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Tenis ziemny w weekendy Szukam osoby chętnej do gry w tenisa w weekendy. Mój poziom jest...
~buri
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Szukam chętnego/ej do gry w TENISA STOŁOWEGO ;) Cześć ! Szukam chętnej osoby najlepiej z Gdańska do gry w tenisa stołowego....
~Marcin ;)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Tenis stołowy Witam, Poszukuje sparingpartnera do gry w tenisa stołowego. Poziom...
~szymmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 listopada 2014

Tenis stołowy Witam, Poszukuje sparingpartnera do gry w tenisa stołowego. Poziom...
~szymmm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

tenis stołowy za darmo dla młodzieży "kumulacja Aktywności" Rodzicu pomóż swojemu dziecku w pełni cieszyć się życiem i zapisz dziecko na...
~xm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 października 2014

Gdzie zagrać w Tenisa ziemnego w Gdańśku? witam tak jak w temacie interesują mnie bardziej miejsca typu Orlik gdzie...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 października 2014

Tenis ziemny Witam! Z chęcią bym zagrał w tenisa ziemnego na terenie Trójmiasta.Mój...
~Lucky Luke
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 października 2014

tenis stołowy Czy są może w Gdyni jakieś grupy osób które regularnie grają w tenisa...
~rrreeeeoksywie
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 września 2014

Chetny na partyjke tenisa? Czesc. Poszukuje chetnego, aby pograc 6 lipca (niedziela) w tenisa na terenie...
user_137815080401
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

Gdzie zagrać w tenisa stołowego w Gdańsku? Chętni? Szukam niedrogiego miejsca do pogrania w pingla gdzies w Gdańsku. O MRKS-ie...
elpresidente99
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 września 2011

Ziaja Grand Prix Czesc od niedawna gram w tenisa i nie moge znalezc stalego sparingpartnera....
~W.tenis
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 lipca 2014

Tennis Ziemny Sopot Szukam Partnera/ki do Grania Poziom Sredni/zawansowany. Mam korty na osiedlu w Sopocie. Prosze pisac/sms -...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry